english version

Transport na lotnisko Modlin

Port Lotniczy Warszawa-Modlin jest drugim lotniskiem cywilnym w tej części kraju. Ma m. in. odciążyć warszawskie Okęcie. Lotnisko w Modlinie coraz bardziej się rozwija. Podróżujący zadają sobie jednak często pytanie - jak się tam dostać? Jednym z najwygodniejszych sposobów jest skorzystanie z usług naszej wypożyczalni samochodów, która oferuje także transport na lotnisko Modlin.

 

Port Lotniczy w Modlinie ma za sobą krótką, choć bogatą historię (z czasowym zamknięciem lotniska włącznie). Na szczęście dziś funkcjonuje już normalnie. W założeniach lotnisko Warszawa-Modlin ma obsługiwać ponad 2 mln podróżnych rocznie. Obecnie operuje tam m. in. Ryanair. Loty z Modlina odbywają się w bardzo różnych kierunkach. Z lotniska tego można dotrzeć np. do Wrocławia, Gdańska, Oslo, Paryża, Barcelony, Londynu, Bristolu, Rzymu i Salonik. To sprawia, że port rozwija się coraz prężniej.

Jak dojechać na lotnisko Modlin? Położone jest ono ok 40 km od centrum Warszawy, więc i sposobów jest wiele. My podpowiadamy najwygodniejszy - przewóz osób na port lotniczy Warszawa-Modlin. Oferuje go nasza wypożyczalnia samochodów Autocash w Warszawie. Jesteśmy w stanie zrealizować przewóz kilku gości, jak i transfer całej delegacji. Posiadamy bowiem nie tylko standardowe samochody osobowe, ale również 9-osobowe minibusy.

Zamówienie transportu na lotnisko w Modlinie jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z naszą wypożyczalnią i umówić godzinę odjazdu oraz miejsce docelowe.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód