english version

Wynajem Renault Trafic Long - Wrocław

Renault Trafic to samochód wielozadaniowy. Można nim przewieźć zarówno jakiś duży bagaż, jak i 8 pasażerów. Wynajęcie minibusa to zatem dobry pomysł dla wszystkich, którzy planują jeszcze w tym roku jechać na wakacje. Dzięki wypożyczalni Autocash, wypożyczenie samochodu 9-osobowego jest możliwe również we Wrocławiu.

 

Renault Trafic posiada zalety dużego samochodu, a przy tym jest pozbawione jego wad. Przede wszystkim mogą nim kierować osoby posiadające prawo jazdy kat. B. Co więcej, prowadzenie tego minibusa niewiele różni się od prowadzenia standardowego sedana, czy kombi. Owszem, Renault Trafic jest dłuższy, ale zarówno rozstaw i ułożenie osi, jak i duże lusterka pomagają w tym, by każdy kierowca mógł zasiąść za jego kierownicą. Co więcej, pod maską pracuje dynamiczny, a zarazem bardzo oszczędny silnik diesla, który charakteryzuje się niskim spalaniem nawet wtedy, gdy auto jest maksymalnie załadowane.

Wewnątrz tego minibusa jest sporo miejsca. Wypożyczalnia samochodów Autocash we Wrocławiu oferuje go w wersji Long (z powiększoną przestrzenią bagażową). Oznacza to, że każdy pasażer może się cieszyć wygodną i komfortową jazdą nawet wtedy, gdy będzie miał ze sobą sporo bagażu. A takie sytuacje występują chociażby w przypadku wyjazdu na narty, rowery, czy kemping.

Renault Trafic jest ponadto autem bogato wyposażonym i eleganckim. W środku znajdziemy m. in. elektryczne szyby i lusterka, poduszki powietrzne, a przede wszystkim - klimatyzację. To wszystko sprawia, że ten bus na 8 osób świetnie sprawdzi się również, gdy potrzebny będzie przewóz gości weselnych.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód