english version

Nowy Mercedes Vito

Trzy wersje (dostawcza, osobowa, osobowo-dostawcza) i pięć rodzajów silnika z napędem na jedną lub dwie osie - tak najkrócej można opisać nowego Mercedesa Vito. Niemiecki koncern pokazał już jego zdjęcia.

 

Mercedes Vito to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkowany od 1995 roku na stałe zagościł na ulicach polskich i światowych miast. Pierwsza generacja tego modelu montowana była nawet w Jelczu-Laskowicach.

Do tej pory Mercedes wypuścił dwie wersje Vito (nie licząc liftingów). Teraz przyszła kolej na trzecią. Najnowszy Vito ma występować w trzech odmianach. Oprócz standardowej dostawczej, ma to być również użytkowo-osobowa (Vito Crew) oraz osobowa (Vito Tourer).

 

Pod maską nowego dziecka Mercedesa będzie można znaleźć aż pięć rodzajów silników. Mowa o motorach 1.6 CDI (w wersjach generujących 88 i 114 KM) oraz 2.15 CDI (o mocach 136, 163 i 190 KM). Co więcej, Vito będzie dostępne z napędem na oś przednią, tylną oraz obie osie. Samochód będzie tez dostępny z manualną oraz automatyczną skrzynią biegów.

fot. Producent

fot. Producent

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód