english version

Przewóz z lotniska Łódź-Lublinek

Wypożyczalnia samochodów Autocash obsługuje wszystkie porty lotnicze w Polsce. Wśród nich jest również lotnisko w Łodzi. Dzięki nam możliwy jest tani i sprawny transport na lotnisko, również większej liczby osób (np. delegacji). Zorganizowanie takiego transferu z lotniska jest szybkie i proste.

 

Lotnisko Łódź-Lublinek (lub w innej nomenklaturze Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta) to ważny, choć wciąż nie w pełni wykorzystywany punkt na mapie polskiego lotnictwa cywilnego. Znajduje się na 8 miejscu pod względem liczby lotów.

Kierunki lotów z Łodzi to nie tylko miasta w Polsce, ale także lotniska w Europie Zachodniej. Z Portu lotniczego im. Władysława Reymoneta można podróżować m. in. do Wielkiej Brytanii, Hiszpani, Włoch, Niemiec, Norwegii i Izraela. Trzy największe podmioty operujące na tym porcie to Adria Airways, Ryanair i 4You Airlines.

To wszystko sprawia, że łódzkie lotnisko posiada duży potencjał. Korzystają z niego zarówno biznesmeni, przybywający do Łodzi w celach służbowych, jak i nasi rodacy, pracujący w Anglii i Irlandii.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich podróżujących, wypożyczalnia samochodów Autocash proponuje przewóz na lotnisko Łódź-Lublinek. Usługę można zamówić z dowolnego i do dowolnego miejsca w Polsce. Dysponujemy samochodami różnych klas, dzięki czemu łatwo organizujemy transport VIP, jak i całych delegacji. Z naszych usług korzystają także zwykli turyści, dla których nasz transport z lotniska jest wygodniejszy i tańszy, niż skorzystanie z taksówki.

Aby zamówić transfer na Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi, wystarczy zadzwonić pod numer 501-212-378. Później można mieć pewność, że po przylocie do Łodzi, nasz pracownik będzie oczekiwał na Państwa w holu terminala, by wspólnie udać się do zaparkowanego samochodu i ruszyć do miejsca przeznaczenia. Nasi kierowcy obsługują również Klientów zagranicznych.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód