english version

Wynajem Opla Vivaro - Warszawa

Czasami zwykły 5-osobowy samochód nie wystarcza. Tak może być np. gdy chcemy przewieźć coś wielkogabarytowego lub zwyczajnie wybrać się z rodziną na wakacje. Co wtedy zrobić? Dobrym pomysłem jest wynajem minibusa takiego, jak Opel Vivaro.

 

Mimo że Opel Vivaro to samochód 9-osobowy, to prowadzi się bardzo podobnie do tradycyjnego auta. Pomaga w tym z jednej strony jego konstrukcja, a z drugiej dodatkowe wyposażenie (wspomaganie kierownicy, ABS). Dzięki nim, za kierownicą tego minibusa może zasiąść każdy kierowca mający prawo jazdy kategorii B.

Podróż Oplem Vivaro oferowanym przez wypożyczalnię samochodów Autocash w Warszawie to czysta przyjemność. W każdy z pasażerów ma do dyspozycji dużo miejsca. Również bagażnik jest bardzo pojemny, ponieważ oferowany przez nas minibus dostępny w wersji long. Całość dopełniają elektryczne szyby i lusterka, a co najważniejsze - klimatyzacja, która jest nieodzownym ułatwieniem, zwłaszcza w przypadku wakacyjnych podróży.

Podsumowując: Opel Vivaro to doskonały wybór, gdy chcemy przewieźć 8 pasażerów. Dobrze sprawdzi się też wtedy, gdy podróżujący chcą zabrać ze sobą dużą ilość bagażu. We wszystkich tych sytuacjach wypożyczenie Opla Vivaro zapewni podróżującym wygodną jazdę w komfortowych warunkach.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód