english version

Przejazd Poznań-Warszawa

Przejazd Poznań-Warszawa

Ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów Autocash umożliwia wynajęcie samochodu w jednym mieście i jego zwrot w innym. Dzięki temu, np. trasa z Poznania do Warszawy, może być pokonana samochodem luksusowym (dla wygody) lub dostawczym (w przypadku przeprowadzki).

 

Wypożyczenie samochodu w Poznaniu i jego zwrot w Warszawie jest bardzo prosty. By skorzystać z naszych usług w ten sposób, wystarczy w formularzu rezerwacyjnym wskazać Poznań, jako miejsce odbioru i Warszawę, jako miejsce zwrotu auta.

Taką usługę docenią szczególnie osoby, które np. udają się do stolicy na kilka dni i nie chcą wykorzystywać do tego swojego prywatnego samochodu. To oznaczałoby bowiem niemożność korzystania z niego przez innych domowników.

Z kolei wypożyczenie pojazdu na cały okres pobytu w Warszawie mógłby być nieopłacalny. Wszak każdy dzień wynajmu kosztuje. W opisywanym przypadku, wracając do Poznania, można znów skorzystać z oferty naszej wypożyczalni samochodów i również drogę powrotną pokonać wynajętym u nas autem.

Ze wspomnianej usługi często korzystają też osoby, które czeka przewóz towaru z Poznania do Warszawy (np. mebli w trakcie przeprowadzki). Autocash oferuje bowiem pojazdy wszystkich klas: miejskie, luksusowe, kombi, dostawcze, terenowe i minibusy.

Autocash umożliwia skorzystanie z takiej usługi, ponieważ posiada swoje biura w różnych miastach, takich jak: Wrocław, Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań i Gdańsk. Do tego mamy też sieć punktów odbioru samochodów na terenie całego kraju.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód