english version

Samochody na wesele

Samochody na wesele

Każda Para Młoda przygotowująca się do swojego ślubu, wie jak ważną kwestią jest wybór odpowiedniego auta, które dowiezie Nowożeńców do urzędu czy kościoła. Młodzi muszą też często pomyśleć o transporcie dla gości weselnych. Podpowiadamy, jakie rozwiązania wybrać w obu przypadkach.

 

Ślub to wyjątkowa okazja w życiu każdego człowieka. Dlatego wesele często planuje się na wiele miesięcy przed samą ceremonią. Liczba spraw, o które trzeba przy tym zadbać sprawia, że całość jest skomplikowanym i angażującym przedsięwzięciem logistycznym. My podpowiadamy, jak zatroszczyć się o kwestię transportu.

Auto do ślubu

Para Młoda musi pomyśleć o tym, jak dostanie się z domu Pana Młodego do domu Panny Młodej, a następnie do USC lub kościoła. Kolejnym krokiem jest przejazd na salę weselną. Samochody na wesele pełnią jednak nie tylko funkcję użytkową, ale też reprezentacyjną. W wielu miejscach zachował się zwyczaj formowania orszaku, na którego czele jadą właśnie Nowożeńcy. Warto, by służący im pojazd był dobrze dobrany. Na rynku można znaleźć mnóstwo ofert wypożyczalni samochodów do ślubu. Dzięki temu bez trudu można skorzystać z aut zabytkowych, luksusowych oraz sportowych. Nasza wypożyczalnia zajmuje się dwiema ostatnimi kategoriami. Oferujemy nie tylko wynajem samochodu do ślubu, ale także usługi naszych kierowców, by Młodzi nie musieli się martwić o to, kto zasiądzie za kierownicą ich wymarzonego auta ślubnego.

Transport gości

Kolejną kwestią jest transport gości. W polskich realiach na weselach najczęściej podaje się alkohol. Część gości nie może się nim jednak raczyć z uwagi na to, że z imprezy będą później wracać swoim samochodem. Dawniej sprawę załatwiano wynajmując autobus. Dziś jednak wesela są już mniejsze i często do transportu gości nie jest potrzebny aż tak duży pojazd. Dlatego Autocash proponuje wynajem busów typu Renault Trafic i Opel Vivaro. Może nimi podróżować aż ośmiu pasażerów plus kierowca. Tym ostatnim również może być nasz pracownik. To sprawi, że koszty związane z transportem gości weselnych będą dużo bardziej optymalne, przy zachowaniu najwyższych standardów wygody i bezpieczeństwa.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód