english version

Wypożyczalnia samochodów w Raciborzu

Wypożyczalnia samochodów w Raciborzu

Katowicki oddział Autocash obsługuje nie tylko stolicę Górnego Śląska, ale też różne inne miasta. Jednym z nich jest Racibórz. Mimo tego, że dzieli go od Katowic pewna odległość, klienci z tego miasta mogą bez problemu korzystać z naszej wypożyczalni samochodów.

 

Racibórz jest miastem powiatowym. W jego granicach mieszka ponad 56 tys. mieszkańców. Dawniej, obok Opola, był drugą stolicą Górnego Śląska. To tutaj mieszkali książęta opolsko-raciborscy.

Racibórz dzisiaj

Miasto to, jak cały Górny Śląsk, stało się w ostatnich latach atrakcyjne dla inwestorów. Co więcej, posiada ono świetne położenie pod kątem transportu. Ok. 40 km od niego leży Opawa, w której znajduje się międzynarodowe lotnisko. Ok. 30 km od Raciborza przebiega natomiast autostrada A1 łącząca północną i południową część naszego kraju

Wypożyczalnia samochodów? Autocash!

W mieście tym nie funkcjonuje na stałe biuro naszej firmy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów w Raciborzu. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i w formularzu rezerwacyjnym, jako miejsce odbioru auta zaznaczyć właśnie Racibórz. Wtedy nasz pracownik zjawi się na miejscu z samochodem gotowym do wynajmu. Będzie też miał przy sobie komplet dokumentów, dzięki któremu będzie można na miejscu dopełnić wszelkich formalności.

Zwrot wypożyczonego samochodu

Również zdanie pojazdu może się odbyć na takich samych warunkach. Także wtedy, gdy auto było wypożyczone w zupełnie innym punkcie naszego kraju (np. na lotnisku w Katowicach). By skorzystać z tej opcji, należy zaznaczyć taką chęć w trakcie składania zamówienia.

Wypożyczalnia samochodów dopasowana do potrzeb

W Autocash możecie Państwo wypożyczyć samochód dowolnej klasy. Od małych, miejskich, przez kompaktowe, aż po luksusowe. Wypożyczamy też auta dostawcze i minibusy. Dzięki temu u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno osoby szukające transportu z lotniska w Katowicach, wynajmu długoterminowego, jak i te rozglądające się za samochodem do ślubu.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód