english version

Wynajem busów osobowych

Wynajem busów osobowych

Pisaliśmy już, że wynajem busa to dobry pomysł, gdy chcemy przewieźć coś wielkogabarytowego. Ale to nie wszystko. Są też bowiem busy osobowe. Te przydadzą się szczególnie wtedy, gdy przy jakiejś okazji chcemy podróżować wspólnie z większą liczbą osób.

 

Nie tylko firmy transportowe, czy osoby, które się przeprowadzają, korzystają z wynajmu busów. Często są to również klienci indywidualni, których interesuje samochód do ślubu. Po zapewnieniu sobie komfortowych możliwości podróżowania, chcą też zatroszczyć się o swoich gości.

Wynajem busa osobowego jest w takiej sytuacji najlepszym pomysłem. Po pierwsze dlatego, że przejedzie nim kierowca i ośmiu pasażerów (a nie tylko czterech, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych aut). Po drugie, do prowadzenia niektórych modeli, wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B, zamiast D1, czy D.

Autocash od kilkunastu lat zajmuje się wynajmem aut we Wrocławiu. Dzięki temu dobrze wiemy, że nie wszyscy nasi Klienci posiadają wyższe kategorie praw jazdy. Dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy pojazdy typu Renault Traffic i Opel Vivaro, które doskonale sprawdzą się w takiej sytuacji.

Szukając odpowiedniego samochodu do ślubu – dla Pary Młodej oraz przewozu gości, można oczywiście wpisać w wyszukiwarkę wynajem aut wrocław i porównać oferty różnych wypożyczalni. Okaże się wtedy, że Autocash we Wrocławiu świadczy tego typu usługi w sposób najbardziej wszechstronny i profesjonalny.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód