english version

Wygodny przejazd z Warszawy do Gdańska

Nim Pendolino zacznie kursować na trasie Warszawa-Gdańsk z pełną prędkością, minie jeszcze sporo czasu. Jak zatem szybko i komfortowo przemieszczać się między stolicą, a Trójmiastem? Dobrym rozwiązaniem może być przejazd wynajętym samochodem.

 

Skorzystanie z wypożyczalni samochodów, która posiada swoje punkty w wielu miastach, ma jeden zasadniczy plus, z którego nie wszyscy zdają sobie sprawę: można wynająć samochód w jednym mieście, a oddać go w innym.

Jest to szczególnie atrakcyjna opcja dla tych, którzy chcą pojechać np. z Warszawy do Gdańska i zostać na miejscu przez kilka dni. Wyjazd jedynym samochodem domowym często nie wchodzi w takiej sytuacji w grę. Podróż koleją albo autokarem nie należy natomiast do najprzyjemniejszych.

Rozwiązanie jest proste: wypożyczalnia samochodów w Warszawie wynajmie auto na jeden dzień. Samochód ten będzie można zwrócić w gdańskim oddziale. To sprawi, że uniknie się kosztów długotrwałego wynajęcia (np. dwa tygodnie), w czasie którego auto stałoby pod hotelem. Dodatkowo taka usługa pozwoli pokonać trasę Warszawa-Gdańsk sprawnie, komfortowo i bezpiecznie.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Oddziały firmy Autocash

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

80-852 Gdańsk ul. Dyrekcyjna 6
+48 58-721-32-33
+48 790-45-95-95
gdansk@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

53-333 Wrocław ul. Powst. Śląskich 114
+48 501-212-378
+48 71-793-09-75
kontakt@autocash24.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice inne lokalizacje
Rezerwuj rezerwuj samochód