english version

Podstawienie limuzyny na lotnisko Jasionka

Podkarpacie rozwija się coraz szybciej. W związku z tym na rzeszowski port lotniczy często przylatują ważne osobistości – inwestorzy, biznesmeni, kontrahenci. By godnie ich podjąć, polecamy wypożyczenie samochodu luksusowego na lotnisku Jasionka. Do skorzystania z tej opcji zachęcamy wszystkich odwiedzających Rzeszów.

 

BMW 5, Audi A8 i Mercedes S to tylko niektóre samochody luksusowe dostępne na rzeszowskim lotnisku. Ich prestiżowy wygląd i bardzo bogato wyposażone wnętrze zapewniają wszystkim użytkownikom wyjątkowy komfort oraz wygodę.

Wynajem limuzyny na lotnisku to usługa, z której korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Jej zaletą jest fakt, że można ją zarezerwować bez wychodzenia z domu. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym wybrać pożądany samochód, a jako miejsce jego odbioru wskazać rzeszowskie lotnisko. Po przylocie do stolicy Podkarpacia, auto będzie czekało zatankowane do pełna i gotowe do jazdy. Pracownik, który je podstawi, będzie miał przy sobie również komplet dokumentów, dzięki czemu szybko i sprawnie będzie można dopełnić wszelkich formalności.

Z usługi tej można skorzystać dla siebie, jak i zarezerwować ją dla kogoś innego, np. ważnej osobistości, która ma odwiedzić Państwa firmę. W takiej sytuacji sugerujemy zamówić tzw. transport VIP. Wtedy oprócz samochodu, na gościa będzie czekał także prywatny kierowca, który przewiezie go w dowolne miejsce Rzeszowa i okolic. Jest to więc świetne rozwiązanie dla firm, które chcą godnie podjąć np. prezesa zarządu lub członka ważnej delegacji.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód