english version

Podstawienie limuzyny na lotnisko Jasionka

Podkarpacie rozwija się coraz szybciej. W związku z tym na rzeszowski port lotniczy często przylatują ważne osobistości – inwestorzy, biznesmeni, kontrahenci. By godnie ich podjąć, polecamy wypożyczenie samochodu luksusowego na lotnisku Jasionka. Do skorzystania z tej opcji zachęcamy wszystkich odwiedzających Rzeszów.

 

BMW 5, Audi A8 i Mercedes S to tylko niektóre samochody luksusowe dostępne na rzeszowskim lotnisku. Ich prestiżowy wygląd i bardzo bogato wyposażone wnętrze zapewniają wszystkim użytkownikom wyjątkowy komfort oraz wygodę.

Wynajem limuzyny na lotnisku to usługa, z której korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Jej zaletą jest fakt, że można ją zarezerwować bez wychodzenia z domu. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym wybrać pożądany samochód, a jako miejsce jego odbioru wskazać rzeszowskie lotnisko. Po przylocie do stolicy Podkarpacia, auto będzie czekało zatankowane do pełna i gotowe do jazdy. Pracownik, który je podstawi, będzie miał przy sobie również komplet dokumentów, dzięki czemu szybko i sprawnie będzie można dopełnić wszelkich formalności.

Z usługi tej można skorzystać dla siebie, jak i zarezerwować ją dla kogoś innego, np. ważnej osobistości, która ma odwiedzić Państwa firmę. W takiej sytuacji sugerujemy zamówić tzw. transport VIP. Wtedy oprócz samochodu, na gościa będzie czekał także prywatny kierowca, który przewiezie go w dowolne miejsce Rzeszowa i okolic. Jest to więc świetne rozwiązanie dla firm, które chcą godnie podjąć np. prezesa zarządu lub członka ważnej delegacji.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód