english version

Rolls-Roys Ghost V

Można już składać zamówienia na Rolls-Roys V-Specyfication. Pod maską nowej, limitowanej wersji tej nietuzinkowej limuzyny będzie pracował silnik o mocy 600 KM. Całość dopełni ręcznie wykonane wnętrze. Za taki luksus brytyjski producent każe sobie jednak słono zapłacić. W przeliczeniu na naszą walutę, nowy Ghost V-Specyfication będzie kosztował ponad 1 mln, 300 tys. zł.

 

Samochodów Rolls-Roys nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi motoryzacji. Historia marki zaczęła się na początku XX wieku i trwa nieprzerwanie do dziś. Obecnie należy ona do koncernu BMW. Auta marki Rolls-Royce były i są często produkowane na indywidualne zamówienie najzamożniejszych klientów. Ich posiadanie wiąże się bowiem z ogromnym prestiżem.

Model Ghost jest produkowany od 2009 roku. Od stycznia do czerwca roku bieżącego, można składać zamówienia na jego nową wersję: Ghost V-Specification. Pod maską tego modelu będzie pracował 12-cylindrowy silnik benzynowy o pojemności prawie 6,6 litra. Pozwoli on przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,7 s. To bardzo dobry wynik, zważywszy na fakt, że auto będzie ważyło ponad dwie tony. Przestanie to jednak dziwić, gdy zdamy sobie sprawę, że jednostka napędowa będzie miała moc aż 600 KM.

Rolls-Royce Ghost V to jednak nie tylko mocny silnik, ale przede wszystkim niesamowicie prestiżowy wygląd. Wnętrze będzie bowiem wykonane ręcznie. W poszczególnych jego miejscach będzie też widoczny motyw litery V, która charakteryzuje ten model. Dodatkowo klienci będą mogli zamówić 21-calowe obręcze z lekkich stopów oraz zażyczyć sobie pokrycie końcówek rur wydechowych chromem.

Ceny tej limitowanej serii jednej z najbardziej prestiżowych limuzyn na świecie będą się zaczynają się od niespełna 331 tys. euro.

fot. Producent

fot. Producent

fot. Producent

fot. Producent

fot. Producent

 

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód