english version

Wynajem samochodu na wyjazd zagraniczny - Warszawa

Nie każda wypożyczalnia samochodów w Warszawie godzi się na to, by klient pojechał wynajętym samochodem za granicę. W Autocash taka opcja jest dostępna. Szczególnie przypadnie ona do gustu tym wszystkim, którzy tegorocznej zimy chcą poszukać śniegu np. w Alpach. Wybierając się w tamte rejony, dobrym pomysłem będzie wynajem samochodu terenowego lub SUV.

 

Fani białego szaleństwa nie mają w tym roku łatwego życia. W poszukiwaniu białego puchu trzeba się wybrać w naprawdę wysokie góry. Niezbędny może się okazać również wyjazd za granicę. Nie każdy samochód osobowy poradzi sobie jednak na alpejskich drogach. Dlatego dobrym pomysłem w takiej sytuacji jest wynajem auta terenowego lub SUV.

Autocash nie tylko oferuje takie samochody, ale również wynajmuje je na wyjazdy zagraniczne. To sprawia, że doceniają nas szczególnie ci klienci, którzy lubią spędzać wakacje i ferie poza Polską.

Oferta warszawskiego oddziału Autocash skierowana jest nie tylko do osób indywidualnych, ale i firm. Wyjazd zagraniczny jest bowiem możliwy każdym oferowanym przez nas samochodem - również dostawczym. Dzięki temu każdy przedsiębiorca, który ma możliwość okazyjnie kupić towar poza granicami naszego kraju, może bez problemu skorzystać z naszych usług.

By wynająć samochód na wyjazd zagraniczny, wystarczy w formularzu rezerwacji on-line zaznaczyć odpowiednią opcję.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód