english version

Wynajem samochodu w automacie - Poznań

Nie wszyscy lubią jeździć autami z manualną skrzynią biegów. Istnieje cała rzesza kierowców, którzy znacznie bardziej cenią sobie przekładnie automatyczne. Rozwiązanie takie jest bardzo często spotykane w samochodach luksusowych.

 

Pojazdy z automatyczną skrzynią biegów pozwalają na dużo bardziej komfortową jazdę. Po pierwsze dlatego, że kierowca nie musi myśleć o doborze właściwego przełożenia. Może się dzięki temu całkowicie skupić na drodze. Po drugie, rozwiązanie takie zapewnia dużo wygodniejszą podróż dla pasażerów. Nie są oni bowiem narażeni na to, że auto "szarpnie" po zmianie biegu.

Skrzynia automatyczna ma jeszcze jeden plus: jest dużo bardziej oszczędna od manualnej. Wszystko dzięki temu, że mechanizm sam dobiera odpowiednie przełożenie na podstawie obrotów silnika.

Obecnie coraz więcej samochodów w Europie posiada takie rozwiązanie. Osoby, które nauczyły się jeździć samochodem z automatyczną skrzynią biegów, mogą czuć się niepewnie, prowadząc auto z przekładnią manualną (a często są do tego zmuszone, np. w przypadku awarii swojego pojazdu). Dlatego atrakcyjną opcją może być wynajem takiego samochodu.

Autocash posiada w swojej ofercie kilka modeli z automatyczną skrzynią biegów w różnych segmentach: C, D, E oraz T. Ich wynajem jest możliwy na praktycznie dowolny czas (od jednej doby, aż do sześciu lat).

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód