english version

Salon Genewa 2014

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się kolejna edycja salonu samochodowego w Genewie. Podczas niej możemy się spodziewać wielu premierowych modeli takich marek, jak BMW, Jeep, Peugeot czy Audi.

 

W Genewie zostanie zaprezentowana również trzecia generacja BMW X3. Model ten został bardzo upodobniony do swojego większego brata - BMW X5.

Po Amerykańskiej premierze Jeepa Cherokee, w marcu przyjdzie również czas, by marka zaczęła podbijać rynki europejskie. Jego podstawowe wersje będą oferowane z dwoma głównymi układami napędowymi: pierwszym o mocy 140 KM z manualną skrzynią biegów oraz drugim o mocy 170 KM z przekładnią automatyczną. W obu będzie pracował silnik diesela.

Inna ciekawa premiera to Peugeot 308 SW. Auto w wersji kombi ma mieć jeden z największych bagażników w swojej klasie. Producent chce w ten sposób wygrać z Volkswagenem Golfem oraz Hodną Civic.

Inne ciekawe modele, które zostaną zaprezentowane w Genewie, to m.in. Audi S1, Skoda VisionC, Suzuki Celerio, Mercedes V oraz Opel Astra OPC Extreme.

Podczas salonu w Genewie zostanie zaprezentowany też Quoros 3. Będzie to drugi model (po Quoros 3 sedan) chińsko-izraelskiego koncernu motoryzacyjnego.

Relacja z salonu ukaże się na naszej stronie już w marcu.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na blogu



Wynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód