english version

Red Dot Award 2015

Red Dot Award 2015

Już po raz 60 wręczono nagrody za stylistykę produktów. Przyznaje się je również samochodom. W tym roku statuetki za swoje modele otrzymały Mazda, Kia, Hyundai, Volkswagen, Skoda i Volvo. Zwycięzców tradycyjnie nagrodzone w niemieckim Essen.

 

Nagroda Red Dot przyznawana jest od 1955 roku. Jury wręcza ją w trzech różnych kategoriach za wybitne osiągnięcia w dziedzinie stylistyki.Nagrody wędrują m. in. do producentów narzędzi, samochodów, mebli i różnych maszyn

W tym roku o wyróżnienie starały się 1994 firmy z 56 różnych krajów. Zaprezentowały one prawie 5 tysięcy różnych produktów. Wśród nich były także auta.

38-osobowe jury brało pod uwagę innowacyjność, funkcjonalność, ergonomię, trwałość i ekologię prezentowanych samochodów. Ostatecznie wyróżnienia w kategorii Product Design powędrowały do: Mazdy za modele MX-5, CX-3 oraz Mazda 2; Hyundaia za i20 family, i20 Coupe oraz Sonatę; Volkswagena, który został nagrodzony za Passata sedana i Passata kombi oraz Golfa Sportsvana; Skody za model Fabia III, a także Volvo za XC90 (nagroda Best of the Best).

 

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód