english version

Plastikowi policjanci na posterunku

W Bronowie i Sadowie koło Lublińca pojawiły się plastikowe atrapy policjantów drogówki. Stanęły one niedaleko szkół. Efekt był natychmiastowy - kierowcy automatycznie zwalniali w tym newralgicznym miejscu. Informację podał portal poboczem.pl.

 

Pomysł stawiania atrap policjantów i radiowozów nie jest nowy. Kilkakrotnie testowano go na naszych drogach. Opiera się on na prostym założeniu - gdy kierowca widzi policjanta (lub coś, co go łudząco przypomina), automatycznie zdejmuje nogę z gazu. Pozwala to na zwiększenie bezpieczeństwa w newralgicznych miejscach, np. nieopodal szkół. Opcję taką testowano m.in. w Bronowie i Sadowie koło Lublińca.

Warto pamiętać, że bezpieczeństwo na drodze nie zależy tylko od prędkości. Niebagatelne znaczenie mają również umiejętności kierowców. Pomocne są także różne systemy (np. ABS, ESP), w które wyposażone są poszczególne samochody. Wypożyczalnia Autocash ma w swojej ofercie pojazdy, które są świetnie wyposażone pod kątem bezpieczeństwa. Posiadamy ponadto auta z automatyczną skrzynią biegów, które są znacznie łatwiejsze w prowadzeniu, niż ich odpowiedniki ze skrzyniami manualnymi.

Oferujemy także przewóz VIP, który jest realizowany przez naszych profesjonalnych kierowców. Gwarantują oni bezpieczeństwo i komfort podróży. Możliwy jest również przewóz przez nich osób na lotniska w całej Polsce. W celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, zapraszamy na stronę główną. Ponadto zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych biur.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód