english version

Przewóz na lotnisko Kraków-Balice

Na przełomie starego i nowego roku zawsze wypada wiele wolnych dni. Niestety, okres ten się skończył i nadszedł czas powrotów do domów - często w odległe zakątki Europy. Wypożyczalnia samochodów Autocash oferuje przewóz osób na lotnisko Balice w Krakowie, zapewniając przy tym pełen komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dzięki temu nie musicie się Państwo martwić o dostanie się na lotnisko, nawet jeśli samolot będzie miał zaplanowany odlot o niestandardowej porze.

 

Wypożyczalnia samochodów Autocash w Krakowie zajmuje się głównie wynajmem aut wszystkich klas (od ekonomicznych, przez kompaktowe, aż po luksusowe, a także terenowe i dostawcze). Oprócz tego, oferujemy także opcję przewozu osób na lotnisko i dworzec oraz odbiór gości z tych miejsc i dowiezienie ich pod wskazany adres.

Usługa ta cieszy się szczególnym zainteresowaniem w okresie świąteczno-noworocznym. Dzięki niej, możecie Państwo zapewnić sobie lub swoim gościom bezpieczny, tani i szybki przejazd np. na port lotniczy Kraków-Balice.

Co warto podkreślić - nasi kierowcy posługują się również językami obcymi (angielskim i niemieckim), przez co świetnie sprawdzają się w przypadku obsługi klientów z zagranicy.

W swojej flocie posiadamy nie tylko standardowe, 5-osobowe samochody osobowe. Znajdują się w niej również vany oraz minibusy, dzięki czemu nasi kierowcy mogą przewieźć aż ośmiu pasażerów. Ponadto auta są bogato wyposażone oraz posiadają dużą przestrzeń bagażową, co pozwala zapewnić naszym Klientom nie tylko bezpieczeństwo, ale i wygodę.

Zamówienie transportu z lotniska lub na lotnisko to bardzo prosta czynność - wystarczy dowolną drogą skontaktować się z naszym biurem w Krakowie:

 

Oddział Kraków
ul. Opolska 12a
31-323 Kraków
tel. +48 12-415-31-08
tel. 24h: +48 501-30-20-80
fax: +48 12-415-50-90
mail: krakow@wypozyczauto.pl
skype: autocash.rent

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód