english version

Auto zapasowe w firmie - za i przeciw

Są przedsiębiorstwa, których funkcjonowanie uzależnione jest od sprawnej floty samochodowej. Przez to często myślą nad zakupem tzw. auta zapasowego, które ma służyć w razie awarii jednego z pojazdów podstawowych. Takie rozwiązanie obciążone jest jednak wysokimi kosztami, które nie zawsze się zwracają. My prezentujemy alternatywę - wynajem długoterminowy, który zapewnia samochód zastępczy w razie stłuczki i awarii, niezależnie od tego, czy spowodował ją pracownik firmy, czy inny kierujący.

 

Firmy dla których nieodzowne jest posiadanie sprawnej floty, to nie tylko przedsiębiorstwa transportowe, czy produkcyjne, ale również usługowe (np. firmy szkoleniowe). Dla nich dojazd do klienta (często oddalonego o kilkaset kilometrów) jest sprawą priorytetową. Dlatego właściciele takich przedsiębiorstw czasami decydują się na zakup samochodu zapasowego, który ma służyć pracownikom w razie awarii któregoś z pojazdów głównych. Plusem takiego rozwiązania jest to, że pracownicy mają niezakłóconą możliwość wykonywania swoich obowiązków. Minusem są natomiast koszty. I to zarówno wstępne (zakup i rejestracja samochodu), jak i eksploatacyjne (serwisowanie auta, opłacanie składek ubezpieczeniowych, wymiana opon, opłaty za parking).

Powstaje więc pytanie: jak połączyć potrzebę stałego dostępu do sprawnej floty oraz minimalizacji kosztów? Najlepszym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług wypożyczalni Autocash, będziecie mieli możliwość skorzystania z samochodu zastępczego w każdej sytuacji, gdy zdarzy się awaria. Podstawimy bowiem Państwu bezpłatne auto zastępcze zarówno wtedy, gdy wynajęty u nas samochód zostanie uszkodzony np. w wyniku stłuczki z winy innego kierowcy, jak i z winy Państwa pracownika. Tym sposobem będziecie mieć Państwo zapewniony dostęp do tylu samochodów, ilu potrzebujecie. Wynajem długoterminowy niesie za sobą jeszcze inne ułatwienia: brak kosztów zakupu pojazdu oraz eksploatacji (serwisowania, wymiany ogumienia, opłacania ubezpieczenia). Słowem - miesięczna kwota wynajmu nigdy nie ulega zmianie. Jedyny koszt dodatkowy, to koszt tankowania paliwa.

Autocash wypożycza swoje pojazdy na różny czas - od jednego dnia, aż do pięciu lat. Dlatego wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowego auta "na już", również zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Samochód podstawimy w dowolny punkt, a formalności załatwi na miejscu nasz kierowca. Wszystko zajmie dosłownie 10 minut.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych aut (zakładka "Samochody") oraz do kontaktu z jednym z naszych oddziałów.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód