english version

Najmniej awaryjne auta w 2013 roku

Znamy już najnowszy raport dotyczący niezawodności samochodów. Opublikowało go niemieckie stowarzyszenie rzeczoznawców. Na podstawie danych zebranych w stacjach kontroli pojazdów, określili oni, które auta sprawiały najmniej kłopotów swoim właścicielom. Raport DEKRA klasyfikuje samochody w dziewięciu kategoriach.

 

Najbardziej niezawodnym samochodem z segmentu małych pojazdów było Audi A1. W klasie kompaktowej najlepsze miejsce zajął Ford Focus. Wśród aut średnich najmniejszą awaryjnością wykazało się BMW 3er. W klasie średniej i wyższej, pierwszą pozycję zajął Mercedes-Benz E-class.

W segmencie SUV najlepiej wypadło BMW X1. Wśród vanów najwyżej sklasyfikowany został Ford C-Max. Volkswagen Crafter był natomiast najmniej awaryjnym samochodem dostawczym.

W klasie samochodów sportowych oraz kabrioletów pierwsze miejsce przypadło BMW Z4

Raport powstał w oparciu o dane z 15 mln przeglądów, które odbyły się w czasie ostatnich dwóch lat. Oprócz przytoczonych już kategorii, tegoroczne zestawienie zawiera jeszcze jedną - samochody popularne, wycofane ze sprzedaży. Zawiera ona dane dotyczące wielu nieprodukowanych już, ale wciąż jeżdżących po drogach autach.

Cały raport można znaleźć tutaj: www.used-car-report.com/

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód