english version

Wynajem aut z nadwoziem kombi w Warszawie

Duża przestrzeń bagażowa może się przydać w wielu różnych sytuacjach: transportu gości z lotniska, wyjazdu na wakacje lub ferie, czy nawet przewozu większej ilości zakupów. Gwarantują ją samochody z nadwoziem typu kombi. Nie każdy posiada takie auto na stałe, ale to jeszcze nie powód, by nie korzystać z jego zalet. Polecamy wynajęcie samochodu kombi w Warszawie.

 

Wypożyczalnia samochodów Autocash w Warszawie posiada w swojej ofercie auta różnych rodzajów i klas: od osobowych, przez terenowe aż po minibusy i vany, w segmentach od A do E. Wśród nich są też pojazdy z przedłużonym nadwoziem.

Pierwszym z nich jest Ford Focus Kombi, reprezentujący klasę C. Świetnie sprawdzi się on w codziennych zastosowaniach (np. większych zakupach, wycieczkach, na które trzeba zabrać dużą ilość sprzętu, itp.). Jest też pojazdem bardzo często wybieranym przez firmy.

Segment D reprezentuje Ford Mondeo Kombi. Jego bogate wyposażenie (m.in. komputer pokładowy, elektryczne lusterka podgrzewane) zapewnia duży komfort podróżowanie, szczególnie na dłuższych trasach. Dodatkowo samochód wyposażony jest w silnik diesla oraz automatyczną skrzynię biegów, co czyni go znakomitym środkiem transportu np. podczas wyjazdu na wakacje.

Komfort z najwyższej półki zapewnia Mercedes E220 CDi Kombi. Jak sama nazwa wskazuje, plasuje się on w klasie E, czyli w segmencie aut luksusowych. Świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy trzeba odebrać ważnych gości z dworca lub lotniska i spodziewamy się, że będą oni mieli ze sobą dużą ilość bagażu. Samochód ten bez problemu zmieści cztery duże walizki. Oprócz funkcjonalności cechuje go elegancka linia nadwozia i dobra prezencja.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód