english version

Luksusowy przejazd z Krakowa do Warszawy

Zaletą korzystania z usług wypożyczalni samochodów, która ma wiele oddziałów, jest to, że wybrane auto można wynająć w jednym mieście i oddać w innym. Pozwala to uniknąć pustych przebiegów. Z takiej opcji często korzystają osoby, które chcą odbyć podróż między Krakowem, a Warszawą w luksusowych warunkach.

 

Drogę z południa Polski do stolicy można przebyć w wieloraki sposób. Zaczynając od publicznego transportu, przez samochód prywatny, aż po samolot. Pierwsza opcja nie należy do najwygodniejszych. Na drugą nie każdy może sobie pozwolić - w trakcie wyjazdu służbowego, auto może być potrzebne domownikom. Trzecia jest szybka, ale jednocześnie dość droga.

Inną opcją w takiej sytuacji może być podróż wynajętym samochodem. Jednak i tutaj pojawia się problem: po co płacić np. za tygodniowy wynajem (w czasie całego pobytu w Warszawie), jeśli auto potrzebne jest tylko po to, by dojechać nim do stolicy, a następnie wrócić do Krakowa?

Problem ten można jednak ominąć. Umożliwiają to wypożyczalnie samochodów takie, jak Autocash - posiadające swoje oddziały w różnych miejscach Polski. Dzięki temu Klient może wypożyczyć auto w jednym punkcie i oddać je w innym, po przebyciu planowanej trasy. Rozwiązanie takie jest tanie, a przy tym bardzo funkcjonalne. Zależnie od potrzeb można bowiem wynająć auto ekonomiczne, kompaktowe (również kombi), luksusowe, terenowe, minibusa, a nawet dostawcze (np. Ford Focus, Audi A8, BMW 5, Renault Trafic, Citroen Jumper Maxi). Tak szeroki wachlarz floty pozwala na sprostanie wszelkim potrzebom klientów (również w zakresie przewozu VIP czy transportu towarów).

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód