english version

Co oferuje nasza wypożyczalnia samochodów? Konin

Co oferuje nasza wypożyczalnia samochodów? Konin

Niemal w całej Polsce mogą Państwo skorzystać z usług, jakie ma do zaoferowania nasza wypożyczalnia samochodów - Konin jest jednym z takich miejsc.

Podobnie jak cały obszar Wielkopolski, miasto to jest obsługiwane przez nasz oddział umiejscowiony w Poznaniu.

Na Państwa życzenie samochód może zostać dostarczony w dowolne miejsce na terenie kraju - zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wypożyczalnia samochodów: Konin na krótki czas

Wypożyczalnia samochodów KoninIstnieją liczne warianty usług, jakie ma do zaoferowania nasza wypożyczalnia samochodów. Konin to miasto, które można odwiedzić zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Jeżeli potrzebują Państwo auta na krótki termin, wystarczy dokonać rezerwacji na naszej stronie internetowej.

Koszt takiej usługi będzie zależeć od okresu, na jaki chcą Państwo wypożyczyć samochód, dziennego limitu kilometrów (planowanego przebiegu) oraz modelu auta. Szczegółowe informacje zawarte są w cenniku zamieszczonym na naszej stronie internetowej.

Długoterminowy wynajem

Możliwy jest również długoterminowy wynajem samochodów. Wariant ten oznacza wypożyczenie auta na okres od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku prowadzenia firmy - zamiast inwestować pieniadze w zakup samochodu, można z niego korzystać w zamian za miesięczną opłatę w wypożyczalni.

Podczas korzystania z tej usługi nie będą Państwo obciążeni dodatkowymi opłatami związanymi z ubezpieczeniem, serwisem lub przeglądem technicznym samochodu - są one całkowicie w naszej gestii.

Samochody osobowe oraz dostawcze

Zarówno w Koninie, jak i w każdym innym mieście w Polsce mogą Państwo odebrać samochód dowolnego typu. Posiadamy samochody osobowe z niemal każdego segmentu (włącznie z autami klasy premium czy sportowymi). Jeżeli potrzebują Państwo więcej przestrzeni oferujemy także pojemne busy, które mogą pomieścić nawet 9 pasażerów. W naszej flocie odnajdą Państwo również samochody dostawcze - doskonałe, jeżeli potrzeba przewieźć załadunek o większych gabarytach.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług, jakie ma do zaoferowania nasza wypożyczalnia samochodów. Konin, Kalisz czy Leszno to tylko przykłady miast, w których można odebrać zarezerwowany wcześniej pojazd. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące usług wynajmu samochodów - zachęcamy do kontaktu.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód