english version

Wypożyczalnia samochodów luksusowych w zasięgu Twojej ręki

Wypożyczalnia samochodów luksusowych w zasięgu Twojej ręki

Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych może Państwu zaoferować poczucie komfortu w przystępnej cenie. Auta renomowanych marek takich jak Mercedes, BMW czy Audi są w zasięgu ręki. Zamiast inwestować pieniądze w zakup prestiżowego samochodu, mogą go Państwo wypożyczyć, czerpiąc przy tym taką samą przyjemność z jazdy - jednocześnie nie obciążając swojego portfela.

Wypożyczalnia samochodów luksusowych - na krótki i długi termin

Wypożyczalnia samochodów luksusowychPotrzebują Państwo samochodu na kilka dni? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z opcji krótkoterminowego wynajmu. Wówczas mogą Państwo wypożyczyć dane auto na okres od 1 dnia do nawet kilku miesięcy. Pojazd można potraktować jako auto zastępcze lub też wykorzystać w celu wyjazdu zagranicznego. Wypożyczalnia samochodów luksusowych pozwala także na przetestowanie konkretnego modelu przed jego zakupem.

Dostępny jest również wariant długoterminowego wynajmu, który jest opłacalnym rozwiązaniem zarówno dla firm jak i osób fizycznych. W tej opcji mogą Państwo korzystać z samochodu przez okres sięgający nawet kilku lat, w zamian za comiesięczną opłatę za wynajem. Oferta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wydatkami - koszty ubezpieczenia, serwisowania czy przeglądów technicznych zawierają się w cenie wypożyczenia.

Proponowane pojazdy

Niezależnie od wybranej formy wynajmu mają Państwo pewność, że dany samochód będzie w perfekcyjnym stanie technicznym - tym samym zapewniając bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Nasze auta luksusowe to topowe modele, wśród których odnajdą Państwo np.: BMW 5, Audi A8 lub Mercedesa SLK. Jeżeli preferują Państwo wyżej osadzone samochody, mogą Państwa zainteresować propozycje takie jak: BMW X5, Jeep Grand Cherokee lub Fiat Freemont.

Każdy z wyżej wymienionych pojazdów posiada wyposażenie klasy premium, w związku z czym będą mogli Państwo poczuć pełen komfort podczas jazdy.

Obszary funkcjonowania

Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych posiada oddziały w miastach takich jak Warszawa, Gdańsk czy Poznań. W mniejszych ośrodkach miejskich posiadamy stałe punkty wynajmu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby samochód został podstawiony w dowolne miejsce. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z najbliższym oddziałem, a auto będzie podstawione pod konkretny adres. Wszelkich formalności można dokonać podczas odbioru pojazdu, ponieważ kierowca będzie wyposażony w odpowiednie dokumenty.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami oraz skorzystania z oferty wynajmu samochodów luksusowych. Z chęcią umówimy się na odbiór w jednym z naszych punktów lub też dostarczymy samochód pod Państwa dom.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód