english version

Wynajem busów w całej Polsce do różnych zastosowań

Wynajem busów w całej Polsce do różnych zastosowań

Wynajem busów bywa niezwykle przydatny podczas rozmaitych okazji. Mogą Państwo wypożyczyć samochód w celu zorganizowania wyjazdu wakacyjnego dla większej liczby osób lub też zaplanować przejazd gości z hotelu do centrum konferencyjnego. Niezależnie od tego, czy oferta kierowana jest do osób fizycznych lub też firm - wynajęcie obszernego samochodu może przynieść wiele korzyści.

Formy wypożyczenia

Wynajem busówDecydując się na wynajem busów, tak samo jak w przypadku każdego innego samochodu, mogą Państwo skorzystać z oferty krótkoterminowej lub długoterminowej. Pierwsza z nich związana jest z wypożyczeniem pojazdu na krótki czas - sięgający od jednego dnia do często nawet kilku miesięcy. Wypożyczony samochód mogą Państwo wykorzystywać w różnych celach, np. do wyjazdu na koncert czy zorganizowaniu wycieczki dla kilku osób.

Możliwy jest również wynajem auta z kierowcą, dzięki czemu nie będą Państwo musieli przejmować się kwestią prowadzenia pojazdu. Oferujemy również sprofilowane oferty, związane z przewozem gości weselnych lub transportem osób na lotnisko.

Druga opcja to długoterminowy wynajem samochodów, który jest przeznaczony zarówno dla osób, jak i firm. W tym wariancie mogą Państwo korzystać z samochodu przez okres sięgający nawet kilku lat, jednocześnie formalnie nie będąc jego właścicielem. Jest to rozwiązanie opłacalne, ponieważ nie wiąże się z koniecznością inwestowania środków w zakup samochodu. Oprócz tego wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniem lub serwisem bierzemy na siebie my - oprócz opłaty za wynajem, nie muszą Państwo ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Wynajem busów - jakie samochody?

Bardzo dobrze widać, że wynajem dużego samochodu może przyjmować różne formy. Jednak warto zaznaczyć, że mają Państwo również szeroki wybór samochodów, który pozwoli na wybranie wariantu zapewniającego Państwa pełną satysfakcję

Oferowane przez nas busy umożliwiają przewóz 7 lub 9 pasażerów. Pierwszy z nich - Dodge Caravan - może pomieścić 7 osób. Jest to komfortowy samochód, wyposażony w automatyczną skrzynię biegów. Kolejna propozycja to brygadówka Peugeot Boxer wyposażona w oszczędny silnik diesla. Większe modele, takie jak Renault Trafic Long czy Open Vivaro Long - mogą pomieścić 9 osób. Oba z tych samochodów wyposażono w silniki wysokoprężne oraz manualną skrzynię biegów.

Jeżeli chodzi o wynajem busów, z pewnością nie zawiodą się Państwo naszą ofertą. Atrakcyjne samochody oraz różnorodne możliwości wynajmu pozwolą na znalezienie rozwiązania, które będzie odpowiadało Państwa oczekiwaniom. Jeżeli są Państwo zainteresowani wypożyczeniem auta - zachęcamy do kontaktu z najbliższym oddziałem lub wysłanie do nas wiadomości poprzez formularz na naszej stronie. Z chęcią przedstawimy szczegóły oferty oraz umówimy się na odbiór busa.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód