english version

Aktualności

Nieuczciwe wypożyczalnie aut? Co zrobić żeby nie dać się oszukać?

Współcześnie nie trzeba kupować auta, aby móc nim podróżować. Można wynająć samochód na określony czas i po zakończeniu umowy - oddać. Wypożyczalnia samochodów to miejsce, które codziennie podnosi komfort wielu kierowców. Jednak czy wszystkie usługi są w porządku? Jak rozpoznać nieuczciwe wypożyczalnie aut i nie stracić pieniędzy?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Bieszczady samochodem w zimie - co zobaczyć?

Jeśli nie wiesz, jakie atrakcje zobaczyć zimą, i dokąd wybrać się samochodem, dobrą opcją będą Bieszczady. To pasma górskie, które słyną z piękna o każdej porze roku, ale zimą szczególnie. Białe krajobrazy i szczyty sprawiają, że Bieszczady przypominają baśniową krainę.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Jak rozliczyć koszty wynajmu długoterminowego auta dla firmy?

Wynajem długoterminowy samochodu rodzi pytania o koszty uzyskania przychodu firmy i sposób ich rozliczenia. W tym tekście przybliżamy oficjalne warunki prawne. Jeśli do tej pory było to dla Ciebie niejasne zagadnienie, koniecznie przeczytaj tekst. Jak rozliczyć koszty wynajmu długoterminowego auta dla firmy?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Gdzie wybrać się samochodem na zimę 2021 w Polsce?

Gdzie wybrać się samochodem zimą 2021 roku w Polsce? W tym tekście podpowiadamy jakie miejscowości odwiedzić i co robić podczas urlopu. Zaplanuj zimowe wakacje z dziećmi, przyjaciółmi, rodziną lub indywidualnie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochodem po Polsce - Szlak Orlich Gniazd

Jeśli jako kierowca szukasz atrakcyjnej trasy turystycznej na wycieczkę po Polsce, pokonaj Szlak Orlich Gniazd samochodem. Możesz to zrobić o każdej porze roku. Trasa przebiega przez dwa województwa i jest jedną z najdłuższych w naszym kraju. Co obejmuje i o czym warto wiedzieć przed podróżą? Zapraszamy do przeczytania tekstu!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Awaria wypożyczonego samochodu - jak postępować?

Awaria wypożyczonego samochodu może zdarzyć się zawsze. Jak postępować w takiej sytuacji i czego na pewno nie wolno robić? Samochody, nawet te najnowsze i najbardziej sprawdzone, są jednak maszynami. Tak jak w przypadku każdych maszyn oznacza to, że narażone są na problemy "z działaniem". Do tego dochodzą niespodziewane wypadki i kolizje. O ile sposób zachowania dotyczący swojego samochodu jest kierowcom znany, o tyle awaria wypożyczonego auta nasuwa na myśl szereg pytań...

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Gdzie wybrać się samochodem na wakacje 2021 w Polsce?

Nie wiesz, gdzie wybrać się samochodem na wakacje 2021 w Polsce? Lato wciąż trwa, a Ty masz do wyboru wiele atrakcyjnych miejsc. Do większości z nich nie dociera komunikacja miejska, ale nawet gdyby docierała, to i tak w czasie pandemii lepiej przemieszczać się autem. To bezpieczniejsze i bardziej komfortowe rozwiązanie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Historia wypożyczalni samochodów

Ideą założycieli wypożyczalni Safege w Szwajcarii (po II wojnie światowej) były słowa: "Jeśli nie stać się na samochód, wypożycz go". I chociaż historia wypożyczalni samochodów rozpoczęła się już wcześniej, warto przytoczyć ten cytat, aby pokazać jedną z najważniejszych zalet wynajmu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


7 zalet wynajmu długoterminowego auta

Zastanawiasz się nad dogodnym sposobem finansowania samochodu? Poznaj, jakie zalety ma wynajem długoterminowy. Wypożyczenie auta na długi okres ma wiele plusów i staje się coraz bardziej popularne. Wypożyczając samochód zapewniasz sobie jednocześnie komfort i elastyczność podróży. Przedtem jednak powinieneś rozważyć dokładnie wszystkie zalety i wady wynajmu długoterminowego oraz uwzględnić własne możliwości. Sprawdź, jakie są korzyści wynajmu długoterminowego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem długoterminowy a leasing - różnice

Zarówno młodzi, jak i doświadczeni kierowcy, decydują się na wynajem samochodu lub wzięcie go w leasing. Presja odkładania pieniędzy i posiadania własnego auta zastąpiona została podejściem praktycznym: wypożyczam samochód i jeżdżę, kiedy chcę. Czym różni się wynajem długoterminowy od leasingu? Dla kogo te rozwiązania okazują się najbardziej korzystne?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód