english version

Kiedy decydować się na wynajem samochodu z kierowcą? Oferta

Kiedy decydować się na wynajem samochodu z kierowcą? Oferta

Wynajem samochodu z kierowcą to propozycja, która cieszy się coraz większą popularnością. Usługi takiego szofera są dużym udogodnieniem w rozmaitych sytuacjach. Dzięki niemu możemy zorganizować wygodny przewóz osób albo też poczuć się jak VIP w eleganckiej limuzynie. Co bardzo ważne - umożliwiamy skorzystaniego z tego rozwiązania w dowolnym miejscu w Polsce.

Wygodny przewóz osób

Wynajem samochodu z kierowcąOrganizując różnego rodzaju wydarzenia konieczne może być zorganizowanie szybkiego i wygodnego przewozu gości. Może tutaj chodzić zarówno o przetransportowanie osób z hotelu do sali konferencyjnej (czy też siedziby firmy), jak i przewóz gości weselnych. Organizujemy również przewozy z miasta na lotnisko oraz w powrotnym kierunku.

We wspomnianych sytuacjach wynajem samochodu z kierowcą pozwala zdjąć z głowy organizatorów konieczność samodzielnego pełnienia roli szofera. Będzie to zatem rozwiązanie, które pozwoli na sporą oszczędność czasu oraz większą wygodę - zarówno dla gospodarzy jak i gości.

Co bardzo ważne - w swojej ofercie samochodów posiadamy także pojemne busy, które mogą pomieścić do 9 osób (z kierowcą). W związku z tym można zdecydowanie zmniejszyć ilość kursów - w porównaniu do tych, które trzeba byłoby wykonać zwykłym autem osobowym przy przewożeniu kilkunastu gości.

Kierowca jako szofer

Jednak trzeba również pamiętac o prestiżowej funkcji, jaką pełni wynajęty kierowca. Kiedy istnieje potrzeba odbycia kilku spotkań w ciągu dnia, szofer zadba o jak najszybsze i najbardziej komfortowe dotarcie do celu. Będzie więc niezastąpioną pomocą dla zapracowanego biznesmena.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór samochodów luksusowych. Podjeżdżając na umówione spotkanie prestiżowym modelem auta można wywołać ogromne wrażenie. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami samochodów, które posiadamy w swojej ofercie. Z pewnością odnajdą Państwo najbardziej odpowiednie rozwiązania.

Wynajem samochodu z kierowcą - które miasta?

Opisywany wynajem samochodu z kierowcą możliwy jest w dowolnym miejscu w Polsce. Nasze oddziały umiejscowione są w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku - jednak swoim obszarem oddziaływania obejmuje terytorium całego kraju.

Warto zaznaczyć, że nasi kierowcy są profesjonalistami w każdym calu. Zapewniają komfortowy i bezpieczny przejazd, a jednocześnie posługują się językiem angielskim czy niemieckim. Jest to wyjątkowo ważna wiadomość w przypadku przewozu gości zza granicy.

Zachęcamy Państwa do wyboru oraz zarezerwowania samochodu. W przypadku jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód