english version

Na czym polega wynajem długoterminowy samochodu?

Na czym polega wynajem długoterminowy samochodu?

Wynajem długoterminowy samochodów w skrócie

Długoterminowa forma wynajmu polega na wydzierżawieniu pojazdu na wskazany okres (od 1 miesiąca do 5 lat). Taka usługa zdejmuje z kierowcy obowiązek martwienia się o wydatki eksploatacyjne samochodu. Formalnie nie jest on bowiem właścicielem samochodu, zaś w praktyce dysponuje nim zgodnie z własnymi potrzebami.

Rozwiązanie jakim jest wynajem długoterminowy samochodów niejako outsourcuje (przekazuje innym podmiotom) wszelkie zadania i koszty związane z utrzymywaniem floty pojazdów. Decydując się na nasze usługi, mogą Państwo skupić się na prowadzeniu firmy – ubezpieczenie oraz serwisowanie samochodów leży po naszej stronie.

Zalety długoterminowej formy wynajmu

Oferowany przez nas wariant wynajmu samochodów pozwala na zoptymalizowanie finansów Państwa firmy. Opłacając comiesięczną należność – którą zalicza się do kosztów uzyskania przychodu – nie muszą Państwo angażować żadnego dodatkowego kapitału. Opłata taka wyliczana jest na podstawie długości trwania wynajmu oraz przewidywanego miesięcznego przebiegu pojazdu. Aby ułatwić określenie wydatków przygotowaliśmy kalkulator kosztów wynajmu.

W związku z tym, że dany samochód jest dzierżawiony, nie ponoszą Państwo ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu. Oczywiście po zakończeniu umowy istnieje możliwość wykupienia samochodu na preferencyjnych warunkach.

W trakcie trwania umowy wynajmu mogą Państwo korzystać z ponad 300 punktów serwisowych współpracujących z Autocash, które rozlokowane są w różnych częściach Polski. Natomiast w przypadku jakiejkolwiek awarii samochodu lub innego zdarzenia losowego zapewniamy pojazd zastępczy.

Szeroki wybór samochodów

Wynajem długoterminowy samochodówProponujemy Państwu zróżnicowaną ofertę samochodów na wynajem. Nasza flota pojazdów obejmuje zarówno ekonomiczne auta kompaktowe, przestronne samochody terenowe jak i luksusowe limuzyny. Oprócz tego oferujemy szeroki wybór samochodów dostawczych.

Umożliwiamy również zakup konkretnego samochodu wedle Państwa szczególnych oczekiwań. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym modelem, którego nie ma w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią zaprezentujemy szczegóły takiego rozwiązania.

Doskonale widać, że wynajem długoterminowy samochodów pozwala na zoptymalizowanie wydatków w firmie. Bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów zyskują Państwo dostęp do floty pojazdów wysokiej jakości. Z pewnością warto zastanowić się nad tego typu wygodnym i opłacalnym rozwiązaniem.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód