english version

Aktualności

Kryzys na rynku samochodów - braki i długi czas oczekiwania na nowe auto

Obecna sytuacja na świecie wpływa na wiele branż, które zmuszone są radzić sobie z brakiem surowców i problemami z transportem. Kryzys w motoryzacji, który zaczął się wraz z pandemią, nie słabnie, a nawet zaczyna się nasilać. Wiele osób zastanawia się, czy jest to dobry moment na kupno lub sprzedaż auta, a ci, którzy chcą się wybrać do salonu, mogą się rozczarować.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zwiedzanie autem Lubuskiego - najciekawsze atrakcje

Zwiedzanie samochodem lubuskiego jest jednym z fantastycznych pomysłów na aktywną wycieczkę - zarówno tę w sezonie wakacyjnym, jak i po nim. Dzięki masie różnorodnych atrakcji dla dużych i małych - możesz zaplanować jednodniową, ale również kilkudniową objazdówkę po najciekawszych lubuskich atrakcjach. Przeczytaj nasz poradnik i przekonaj się, że zwiedzanie autem lubuskiego to pomysł na niecodzienną, edukacyjną wycieczkę, która ma szansę pozostać w Twojej pamięci na długi czas!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ile kosztuje przegląd samochodu?

Za brak ważnego badania technicznego samochodu grozi obecnie mandat w wysokości od 1500 do nawet 5000 złotych. Z uwagi na możliwe, dotkliwe konsekwencje finansowe bardzo ważne jest pamiętanie o regularnym serwisowaniu auta i corocznym, obowiązkowym przeglądzie. Ile kosztuje przegląd samochodu? O tym ile dokładnie wynosi koszt przeglądu samochodu, dowiesz się z naszego tekstu!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zwiedzanie autem Lubelszczyzny - najciekawsze atrakcje

Z uwagi na rosnące ceny noclegów w miejscowościach turystycznych, objazdówka samochodem po najciekawszych atrakcjach wybranego regionu może się okazać świetnym pomysłem na aktywne i wartościowe spędzanie czasu. Zwiedzanie autem Lubelszczyzny jest nie tylko doskonałym pomysłem na zdobycie cennej wiedzy na temat tego regionu, ale również świetnym sposobem na alternatywę „przesiedzianych” w jednym miejscu wakacji.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kto wynalazł samochód – poznaj historię auta

Większość fanów motoryzacji (i nie tylko) w którymś momencie pewnie zadało sobie pytanie: kto wynalazł samochód? Cała historia samochodu jest długa, a także pełna prób i błędów. Można podzielić ją na wiele etapów. Pomaga jednak uzmysłowić sobie, jak ważnym wynalazkiem jest auto i ile trudu włożono w stworzenie go. Jak wynaleziono samochód, kto i kiedy wynalazł samochód, z jaką prędkością poruszał się pierwszy samochód? Przeczytaj artykuł i poznaj fascynującą historię motoryzacji!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zwiedzanie autem kujawsko-pomorskiego - najciekawsze atrakcje

Poszukujesz fantastycznego pomysłu na aktywne wakacje? Zwiedzanie kujawsko-pomorskiego samochodem jest idealnym sposobem na zaspokojenie potrzeb każdego turysty — żądnego atrakcji i dobrej kuchni oraz amatora krajobrazów i pieszej turystyki. Z dobrze zaplanowaną trasą przed Tobą niezliczone atrakcje! Kujawsko-pomorskie to województwo idealnie nadające się na niezapomnianą „objazdówkę”. Przeczytaj nasz artykuł i zobacz, jakie są ciekawe miejsca w kujawsko-pomorskim!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Jak sprawdzić, czy samochód jest ubezpieczony? - Podpowiadamy!

Kara za brak OC jest bardzo wysoka. Egzekwowaniem należności zajmuje się UFG — Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, który co roku przeprowadza skrupulatną kontrolę polis i porównuje je z zarejestrowanymi przez polskich kierowców pojazdami. Czy wiesz, jak sprawdzić, czy samochód jest ubezpieczony? Taka wiedza przyda Ci się nie tylko podczas kolizji, ale również podczas wynajmu samochodu lub jego zakupie z rynku wtórnego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zwiedzanie autem Dolnego Śląska - najciekawsze atrakcje

Zwiedzanie autem po Dolnym Śląsku? To brzmi jak przepis na fantastyczną wycieczkę! Mało kto spodziewałby się, że na Dolnym Śląsku można zobaczyć tak wiele! Kraina wygasłych wulkanów, malownicze Międzygórze, a w przerwie lunch z aromatyczną kawą w kultowej kawiarni Biała Lokomotywa - to nie są wszystkie najciekawsze atrakcje na Dolnym Śląsku, a jedynie ich przedsmak. Zobacz, jaką ofertę przygotowała dla Ciebie nasza wypożyczalnia i ruszaj w drogę!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem długoterminowy, leasing czy kupno?

Wynajem  długoterminowy dla firm, chociaż coraz bardziej popularny — nie jest jedyną opcją na zapewnienie współczesnej floty. Każdy przedsiębiorca przed podjęciem ostatecznej decyzji powinien w pierwszej kolejności poznać inne możliwości. Wynajem długoterminowy samochodu na firmę, finansowanie zakupu samochodu ze środków własnych, czy leasing? Co lepiej wybrać?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ekonomiczna jazda samochodem - czyli jak jeździć nie wydając majątku?

W świetle aktualnych, ale też kolejnych, zapowiadanych przez rząd podwyżek paliw, coraz więcej kierowców poszukuje różnych sposobów na generowanie oszczędności związanych z eksploatacją samochodu. Nietrudno zauważyć, że to właśnie koszty benzyny lub oleju napędowego stanowią lwią jej część. Czy ekonomiczna jazda samochodem może mieć wpływ na oszczędności? Jak jeździć ekonomicznie? O tym dowiesz się z naszego tekstu!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód