english version

Wynajem samochodu a opcje dodatkowe

Wynajem samochodu a opcje dodatkowe

Bez wątpienia wynajem samochodu to rozwiązanie niezwykle atrakcyjne. Jednak mogą Państwo skorzystać także z wielu rozmaitych opcji dodatkowych, które często okazują się jeszcze bardziej zachęcające. Choć wiążą się one z koniecznością poniesienia dodatkowych opłat, to jednak niekiedy zdecydowanie warto z nich skorzystać - mogą one się sprawdzić nie tylko podczas podróży, ale także np. organizacji niektórych wydarzeń.

Wynajem samochodu z kierowcą

Wynajem samochoduJedną z takich opcji dodatkowych jest wynajem samochodu z kierowcą, który może przyjmować bardzo różne formy. W połączeniu z wypożyczeniem samochodu luksusowego jest to rozwiązanie, które pozwala poczuć się jak prawdziwy VIP. Oprócz tego jest to świetne wyjście dla osób, które chcą przedostać się z lotniska do miasta - będąc zmęczonym po locie nie trzeba od razu wsiadać za kierownicę samochodu.

Warto wspomnieć także o wynajmie samochodów do ślubu - w takim wypadku nasz kierowca może samodzielnie przewieźć Parę Młodą, tym samym zdejmując tę odpowiedzialność z ramion świadków.

Widać więc, że wynajęcie kierowcy może sprawdzić się w wielu sytuacjach. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące tej opcji - zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Limit kilometrów

Nie można zapominać, że wynajęty samochód ma tzw. dzienny limit kilometrów. Jest to forma zabezpieczenia dla wypożyczalni, określająca możliwość potencjalnego wykorzystania danego pojazdu. Domyślny limit wynosi 1000 km, jednak oczywiście istnieje możliwość jego podniesienia. Dlatego też już na etapie rezerwacji warto określić, jakie będzie potencjalna eksploatacja danego pojazdu.

Wyjazd zagraniczny

Istnieje również możliwość wynajęcia samochodu na wyjazd zagraniczny, jednak wypożyczalnia musi zostać o tym poinformowana. Wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 50 zł. Należy również pamiętać, że wynajętym autem nie można wjeżdżać na terytorium Rosji, Białorusi, Mołdawii, Ukrainy oraz Albanii.

Wypożyczenie samochodu samo w sobie może przyjmować różne formy (np. krótkoterminowe lub długoterminowe). Jeżeli dodać do tego szeroki wybór opcji dodatkowych, nieraz ciężko jest wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasze Biuro Obsługi Klienta pozostaje do Państwa dyspozycji.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód