english version

Wynajem samochodów luksusowych - komfort i elegancja dla wymagających

Wynajem samochodów luksusowych - komfort i elegancja dla wymagających

Luksusowy samochód na krótki termin

Oferujemy wynajem samochodów luksusowych, który pozwoli na uzyskanie najwyższego poziomu komfortu, bezpieczeństwa oraz niezapomnianych wrażeń z jazdy. Dzięki temu można poznać jakość samochodów klasy premium zarówno w związku z wyjątkową okazją, jak i przy załatwianiu spraw biznesowych.

Rozwiązanie to proponowane jest na różne okazje – takie jak ślub czy nawet wieczór kawalerski. Taki wynajem sprawdza się także np. podczas sesji fotograficznej lub zwiedzania turystycznego. Wynajem taki nazywamy krótkoterminowym.

Wynajem samochodów luksusowych w opcji długoterminowej

Wynajem samochodów luksusowychIstnieje również możliwość wynajmu samochodu na odmiennych zasadach. Długoterminowy wynajem samochodów może obejmować także luksusowe modele. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w sytuacji, w której poszukują Państwo reprezentacyjnego auta dla firmy.

W przypadku takiego wynajmu nie trzeba przejmować się kwestiami ubezpieczenia, serwisu czy innymi szczegółami związanymi z eksploatacją samochodu. Jednocześnie dzierżawiony samochód jest stale zachowany w najlepszym stanie technicznym i zdatny do użytku w każdej chwili. Także wtedy, kiedy nagle potrzebny jest przewóz ważnego kontrahenta.

Zapraszamy do zapoznania się z wyceną proponowanego rozwiązania. Nasz kalkulator kosztów wynajmu długotrwałego pozwoli przedstawić orientacyjną wysokość miesięcznej opłaty – także samochodu z segmentu luksusowego.

Szeroki wybór samochodów z klasy premium

Wśród proponowanych przez nas samochodów odnajdą Państwo wiele modeli, które uznawane są za synonimy luksusu. Nasza flota jest na tyle różnorodna, że z powodzeniem odnajdzie się w niej wymarzony samochód.

Dla zwolenników emocjonującej jazdy doskonałą propozycją będzie Mercedes SLK Cabrio z automatyczną skrzynią biegów. Entuzjaści klasycznej elegancji z pewnością docenią limuzynę BMW z serii 5 wyposażoną w dynamiczny silnik diesla. Z kolei przyciągający uwagę Jeep Grand Cherokee będzie w stanie wywołać niesamowite wrażenie wszędzie tam, gdzie się pojawi.

Powyższe modele to tylko fragment naszej szerokiej oferty. Warto przy tym zwrócić uwagę, że każdy samochód może zostać wynajęty wraz z naszym kierowcą. Będzie to szczególnie wygodne np. podczas konieczności przejazdu na lotnisko.

Wynajem samochodów luksusowych pozwala każdemu na zaczerpnięcie odrobiny luksusu bez konieczności ponoszenia wielkich kosztów. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tego rozwiązania, zapraszamy do kontaktu – zawsze służymy radą oraz z chęcią przedstawimy szczegóły oferty.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód