english version

Tani wynajem aut - na co zwrócić uwagę?

Tani wynajem aut - na co zwrócić uwagę?

Tani wynajem aut wcale nie musi oznaczać niskiej jakości usług - wystarczy tylko wiedzieć, czego tak naprawdę się potrzebuje. W naszej wypożyczalni mamy propozycje zarówno dla zwolenników ekonomicznych, jak i luksusowych rozwiązań. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Samochody miejskie - tani wynajem aut

Tanie wynajem autOferujemy Państwu samochody z niemal każdej półki - także z klasy ekonomicznej. Niewielkie auta miejskie - o małych silnikach oraz gabarytach ułatwiających parkowanie - należą do tych najtańszych. Jeżeli oczekują Państwo praktycznych aut w jak najmniejszych cenach - polecamy zwłaszcza takie modele jak: Fiat Panda czy Skoda Fabia.

Różnice w cenach pomiędzy autami miejskimi a nieco większymi kompaktami nie są zbyt duże. Jednak gdy szukają Państwo aut z klasy premium - wówczas cena może być nawet pięciokrotnie wyższa od stawki dziennej za wynajęcie auta klasy A.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza rezerwacji, który zdecydowanie ułatwi wyliczenie całkowitego kosztu usługi.

Za jakie opcje dodatkowe się płaci?

Faktycznie tani wynajem aut może wymagać zwrócenia uwagi na kilka istotnych szczegółów. Rezygnacja z wielu opcji dodatkowych może zdecydowanie obniżyć koszty wypożyczenia auta.

Kiedy można spotkać się z dodatkowymi kosztami? Przykładem takiej sytuacji jest wyjazd zagraniczny - w takiej sytuacji konieczne będzie uiszczenie opłaty (wskazanej w naszym cenniku). Także w przypadku wynajmu lub zwrotu auta poza godzinami pracy biura trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami. 

Trzeba również pamiętać, że opcje dodatkowe - takie jak np. CB radio, GPS czy fotelik dziecięcy - wymagają poniesienia dodatkowej kwoty. Jeżeli natomiast ich Państwo nie potrzebują - koszt usługi z pewnością się zmniejszy.

Gdzie wynająć samochód?

Nasze oddziały oraz punkty wynajmu są rozlokowane w wielu miejscach Polski - dlatego też tani wynajem aut dostępny jest w niemal każdym punkcie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych biur lub skontaktowania się z nami (telefonicznie, e-mailowo lub za pośrednictwem formularza). Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji odnośnie oferowanych przez nas usług.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód