english version

Nasz wynajem samochodu dostawczego - oferta i zalety

Nasz wynajem samochodu dostawczego - oferta i zalety

Wynajem samochodu dostawczego to usługa, z której mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Każdy komu zdarzyło się kiedyś przewozić wielkogabarytowe przedmioty, doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo ważny jest odpowiednia wielkość przestrzeni bagażowej.

Auto dostawcze mogą Państwo wypożyczyć na terenie całego kraju - możemy dostarczyć samochód do niemal każdego punktu na mapie Polski.

Samochód dostawczy dla klienta indywidualnego

Wynajem samochodu dostawczegoBardzo łatwo jest wyobrazić sobie sytuacje, w których może być potrzebny wynajem samochodu dostawczego. Typowym przykładem jest oczywiście przeprowadzka - próba zmieszczenia swojego dobytku do samochodu osobowego nieraz okazuje się karkołomnym zadaniem.

Podobnie jest w przypadku zakupu mebli lub innych wielkogabarytowych przedmiotów. Nierzadko samodzielny wynajem okazuje się dużo bardziej atrakcyjny cenowo od usługi dowozu oferowanej przez sklep.

Proponujemy Państwu możliwość wynajmu na krótki termin - czyli nawet na jeden dzień. Wystarczy skorzystać z formularza rezerwacji na naszej stronie, a samochód będzie czekał na Państwa w umówionym miejscu o ustalonym czasie.

Wynajem samochodu dostawczego dla firm

Niekiedy trudno jest sobie wyobrazić prowadzenie biznesu bez odpowiedniego samochodu. W naszej ofercie znajdą Państwo dostawcze pojazdy typu furgon lub plandeka, dzięki czemu można je wykorzystać do różnych form działalności.

Warto zaznaczyć, że oferujemy także długoterminowy wynajem samochodu - w związku z czym, zamiast wydawać duże sumy pieniędzy na kupno pojazdu, można zdecydować się na jego wypożyczenie.

Jest to dość atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ przedsiębiorca nie musi obawiać się ryzyka utraty wartości samochodu, przejmować się kwestiami ubezpieczenia, serwisu czy przeglądu technicznego. Zdecydowanie warto rozważyć ten wariant. Dostępny na naszej stronie kalkulator kosztów pozwoli Państwu na zapoznanie się z orientacyjnymi kosztami takiej usługi.

Wynajem samochodów dostawczych może się przydać w wielu życiowych sytuacjach. Mogą z niej Państwo skorzystać na terenie całego kraju - zarówno w naszych lokalnych oddziałach (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice), punktach wynajmu, jak również w każdej innej lokalizacji, którą Państwo wskażecie. Podczas świadczenia usług stawiamy na minimum formalności - dzięki czemu wszystkie dokumenty można podpisać u naszego kierowcy podczas odbioru pojazdu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód