english version

Dobry wynajem samochodów: Nowy Sącz

Dobry wynajem samochodów: Nowy Sącz

Choć swoje biura posiadamy przede wszystkim w głównych metropoliach, także w mniejszych miastach warto zdecydować się na wynajem samochodów. Nowy Sącz to miejsce, w którym posiadamy swój stały punkt wynajmu, co zdecydowanie ułatwi wypożyczenie auta.

W mieście tym mogą Państwo skorzystać z naszej oferty wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego. Dzięki naszej różnorodnej flocie, łatwo będzie znaleźć auta do rozmaitych zastosowań.

Decydując się na wynajem samochodów - Nowy Sącz i Małopolska

Wynajem samochodów Nowy SączDzięki usługom takim jak wynajem samochodów, Nowy Sącz, Tarnów czy Wieliczka stają się o wiele łatwiejsze w przemieszczaniu. Nie zawsze potrzeba samochodu przez dłuższy czas - niekiedy wystarczy wypożyczyć go na kilka dni, w celu załatwienia konkretnej sprawy. W naszej ofercie - oprócz samochodów osobowych - znaleźć można także praktyczne auta dostawcze, które są niezastąpione w przypadku przeprowadzek czy przewozu wielkogabarytowych przedmiotów. 

A może potrzebują Państwo samochodu w celu zorganizowania wyjazdu z grupą przyjaciół? Wtedy doskonale sprawdzą się nasze pojemne busy, takie jak np. Opel Vivaro Long.

Pragniemy zaznaczyć, że w naszej ofercie znaleźć można także budzące zachwyt auta luksusowe. Nietrudno znaleźć zastosowanie dla takich samochodów - mogą być wykorzystane zarówno do sesji fotograficznych, produkcji filmowych czy też przewozu Pary Młodej. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną listą naszych samochodów oraz ze szczegółowym cennikiem.

Dlaczego warto wybrać naszą wypożyczalnię?

Czemu warto skorzystać akurat z naszych usług? Wyróżniamy się nie tylko szeroką ofertą samochodów, ale także licznymi opcjami dodatkowymi. Oferujemy możliwość przewozu osób - co jest szczególnie ważne np. podczas podróży na lotnisko. Umożliwiamy także wynajęcie samochodu wraz z kierowcą - co jest zdecydowanie najwygodniejszą formą przemieszczania się. Mogą Państwo również wybierać z szerokiego katalogu akcesoriów dodatkowych - takich jak np. łańcuchy śnieżne, GPS, CB Radio czy foteliki dziecięce.

Jak widać, zdecydowanie warto zdecydować się na oferowany przez nas wynajem samochodów. Nowy Sącz to tylko przykład miejsca, w których możliwe jest wypożyczenia auta - korzystając z naszych usług, auto może zostać dostarczone do dowolnego, wskazanego przez Państwa punktu. 

Zapraszamy do skontaktowania się z nami - w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi pracownicy z chęcią przedstawią Państwu szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód