english version

Wynajem samochodów dostawczych - oferta Autocash

Wynajem samochodów dostawczych - oferta Autocash

Oferujemy Państwu wynajem samochodów dostawczych, z którego mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Dzięki takiej usłudze przeniesienie mebli lub sprzętu RTV/AGD nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

Wygodny system rezerwacji, możliwość wynajmu na krótki i długi termin, a także doskonała obsługa klienta sprawią, że z pewnością docenią Państwo nasza ofertę.

Wynajem samochodu dostawczego do przeprowadzki

Wynajem samochodów dostawczychKażdy kto przeprowadzał kiedyś przeprowadzkę doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo uciążliwe jest to zajęcie. Brak odpowiedniego auta czyni to zadanie niemal niewykonalnym. W takich sytuacjach warto zdecydować się na wynajem samochodów dostawczych.

Podobnie jest w przypadku zakupu mebli lub sprzętu elektronicznego. Wielkie pudła rzadko mieszczą się w samochodzie osobowym, a usługa dowozu oferowana przez dany sklep może się okazać zbyt kosztowna. Także i w takich sytuacjach nasza wypożyczalnia aut dostawczych może okazać się niezwykle pomocna.

Co bardzo ważne - samochody mogą być wynajęte zarówno na długi, jak i krótki termin. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypożyczyć auto np. na tylko jeden dzień.

Doskonała opcja dla firm

Auto dostawcze jest niezwykle ważne podczas prowadzenia biznesu. Taki pojazd sprawdzi się niemal w każdej branży, zdecydowanie usprawniając firmową logistykę.

Nie trzeba jednak kupować samochodu, aby móc z niego korzystać. Wynajem długoterminowy - wariant lekko zbliżony do leasingu - opiera się na korzystaniu z pojazdu w zamian za comiesięczną opłatę. Pozwala to na uniknięcie konieczności jednorazowego angażowania dużych kwot pieniędzy. Jednocześnie opłata za wynajem może być comiesięcznie wpisywana w koszty uzyskania przychodu.

Dostępne samochody

W naszej wypożyczalni znajdą Państwo różne typy nadwozi samochodów dostawczych. Oferujemy zarówno furgony, jak i plandeki - w zależności od Państwa oczekiwań. W każdym wypadku mogą Państwo liczyć na perfekcyjny stan wypożyczanych pojazdów.

Prowadzimy lokalne biura w największych miastach Polski, z których obsługujemy każdy zakątek na terenie kraju. Decydując się na oferowany przez nas wynajem samochodów dostawczych, pojazd może być dostarczony nawet pod Państwa dom lub firmę.

Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia najbliższego oddziału naszej wypożyczalni. Zachęcamy również do korzystania z internetowego formularza rezerwacji.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód