english version

7 zalet wynajmu długoterminowego auta

7 zalet wynajmu długoterminowego auta

Zastanawiasz się nad dogodnym sposobem finansowania samochodu? Poznaj, jakie zalety ma wynajem długoterminowy. Wypożyczenie auta na długi okres ma wiele plusów i staje się coraz bardziej popularne. Wypożyczając samochód zapewniasz sobie jednocześnie komfort i elastyczność podróży. Przedtem jednak powinieneś rozważyć dokładnie wszystkie zalety i wady wynajmu długoterminowego oraz uwzględnić własne możliwości. Sprawdź, jakie są korzyści wynajmu długoterminowego, który oferuje nasza wypożyczalnia samochodów i ciesz się komfortem użytkowania auta.

Na czym polega wynajem długoterminowy samochodu?

Wynajem długoterminowy oznacza możliwość użytkowania fabrycznie nowego samochodu przez okres, na jaki zawarta będzie umowa - od miesiąca do 5 lat. Za wynajem obowiązuje Cię stała miesięczna opłata, która obejmuje także pełną obsługę serwisową, ubezpieczenie, samochód zastępczy i opony. Wynajem długoterminowy auta ma tę przewagę nad leasingiem, że nie obciąża Twojej firmy i nie powoduje obniżenia zdolności kredytowej. Co jeszcze zyskujesz wypożyczając auto?

 • masz możliwość wykupienia pojazdu po zakończeniu umowy najmu;
 • opłaty przy wynajmie długoterminowym są stałe i niezmienne przez cały okres trwania umowy;
 • nie musisz wnosić opłaty własnej, a jeśli jesteś przedsiębiorcą, wszystkie wydatki związane z użytkowaniem auta możesz wrzucić w koszty firmowe;
 • masz możliwość spersonalizowania warunków umowy i wyboru różnych opcji, w zależności od Twoich potrzeb.

Wynajem długoterminowy - duży wybór samochodów

Na samochód na abonament, czyli wynajem długoterminowy, możesz zdecydować się będąc osobą prywatną lub posiadając firmę. Dobre wypożyczalnie posiadają bogatą flotę samochodów, dzięki czemu z pewnością wybierzesz pojazd odpowiadający Twoim potrzebom. Wśród propozycji zwykle znajdują się:

 • samochody osobowe,
 • wieloosobowe busy i vany,
 • samochody dostawcze.

Opłacalnym rozwiązaniem jest, kiedy cena wypożyczenia uzależniona jest od okresu najmu, limitu kilometrów oraz typu samochodu, który wybierzesz.

Czy wynajem długoterminowy samochodu się opłaca? Rozbudowany pakiet usług

Możesz sprawdzić, czy wynajem długoterminowy się opłaca, wybierając określony model auta i określając czas, na jaki chcesz je wypożyczyć. Pamiętaj, że im wyższa klasa auta, tym wyższa także będzie kwota raty wynajmu. Wynajem długoterminowy to usługa, która zawierać może wiele różnych opcji, dlatego przed podjęciem decyzji dobrze przeanalizuj je wszystkie. Na co dobrze jest zwrócić uwagę?

 • Niższe opłaty względem leasingu - raty za wynajem auta są z reguły niższe niż raty leasingowe. Ceny są jednak bardzo zróżnicowane i zależą od marki auta, jakie wybierzesz, a także od długości trwania umowy i limitu kilometrów.
 • Elastyczny czas umowy - to Ty wybierasz, na jak długo chcesz wypożyczyć auto. Okres trwania umowy waha się między jednym miesiącem a pięcioma latami. Poza tym, po zakończeniu umowy decydujesz, co robisz dalej - możesz wykupić wynajmowane auto lub skorzystać ponownie z usługi wynajmu długoterminowego, dopasowując kolejny model do swoich potrzeb.
 • Regularna wymiana samochodów - jeśli preferujesz korzystanie z nowych samochodów i wolisz regularnie zmieniać auta, wynajem długoterminowy umożliwia Ci to za każdym razem, kiedy podpisujesz nową umowę najmu.

Wynajem długoterminowy auta - siedem zalet

Dlaczego wynajem długoterminowy auta się opłaca? Podsumowując, przedstawmy siedem głównych zalet długoterminowego wypożyczenia auta:

 • elastyczna umowa;
 • niższe opłaty w stosunku do leasingu,
 • możliwość użytkowania z nowego auta co kilka lat,
 • możliwość wykupienia auta po zakończeniu umowy,
 • brak wkładu własnego,
 • dostęp do 300 autoryzowanych punktów serwisowych na terenie całego kraju,
 • pełna obsługa pojazdów ze strony Autocash.

Jeśli zamierzasz wynająć samochód w ramach usługi najmu długoterminowego, sprawdź wszystkie warunki umowy, między innymi, jakie są koszty są związane z przekroczeniem limitu kilometrów, wypowiedzeniem umowy czy konkretnych sytuacjach związanych z eksploatacją auta. Wynajem długoterminowy samochodów to dobre rozwiązanie z wieloma zaletami - sprawdź także ofertę wynajmu długoterminowego samochodów dla osób fizycznych i wybierz najlepszą opcję dla siebie!

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód