english version

Zwiedzanie Opolszczyzny samochodem - najlepsze trasy

Zwiedzanie Opolszczyzny samochodem - najlepsze trasy

Przed Tobą kolejny road trip i tym razem, zanim jeszcze wyruszysz w trasę, chcesz dobrze zaplanować zwiedzanie Opolszczyzny samochodem? Opolskie atrakcje nie mają sobie równych! Cudowne krajobrazy, atrakcyjne zabytki i wspaniała, lokalna kuchnia to tylko kropla w oceanie powodów, dla których warto wybrać się w ten region. Koniecznie sprawdź, jakie ciekawe miejsca opolskie warto zobaczyć!

Zwiedzanie Opolszczyzny samochodem - czy warto wybrać się w podróż autem?

Co warto zobaczyć w województwie opolskim? Na ponad 9400 km2 znajdziesz masę atrakcji dla każdego: żądnego przygód dziecka, miłośnika pieszych wędrówek, zapalonego wędkarza, czy poszukiwacza nowych, lokalnych przysmaków.

Z uwagi na dość rozległy obszar, który nie jest perfekcyjnie skomunikowany, w trasę w ten zakątek Polski polecamy wybrać się samochodem. Wycieczki - objazdowe dają niemal nieograniczona swoboda podróżowania i pełna elastyczność! To Ty i Twoi pasażerowie decydujecie o docelowych punktach podróży i w każdej chwili możecie zmienić ich plan!

Jeżeli decydujesz się na wynajem długoterminowy samochodów - po prostu ruszasz w trasę! Jeżeli jednak nie masz własnego środka transportu i pojazdu potrzebujesz jedynie na okres zwiedzania, w naszej flocie znajdziesz wiele nowoczesnych aut, które usprawnią Twoja podróż. W województwie opolskim mamy kilka wygodnych punktów, z których odbierzesz i w których zdasz pojazd:

Opole - nietypowe atrakcje godne Twojej uwagi

Może nie w samym Opolu, ale na Opolszczyźnie jest masa niezwykłych atrakcji, o których wielu turystów nie ma pojęcia! Do najmniej popularnych i zarazem najciekawszych, nietypowych miejsc można zaliczyć np.

  • Piramidę w Rożnowie,
  • Wydmy ze Stobrawskiego Parku Narodowego,
  • Wulkan na Górze Świętej Anny,
  • szczątki dinozaurów w Krasiejowie (to najciekawsze atrakcje dla dzieci w opolskim),
  • tajemniczą mumię hrabiny złożoną w Kościele w Laskowicach,
  • a także opuszczoną wioska Kamieniec niedaleko Kluczborka.

To miejsce oryginalne i nietypowe. Z pewnością pozostaną niezapomniane!

Opolszczyzna atrakcje dla dużych i małych. Opole i okolice - atrakcje

Atrakcje w opolskim znajdą zainteresowanie zarówno wśród dojrzałych turystów, jak i dzieci, które mogą być znużone zwiedzaniem zabytków. Popularne atrakcje opolskie, które będą interesujące dla dzieci i dorosłych to między innymi: ZOO w Opolu, Muzeum Wsi Opolskiej, czy zamek w Mosznie. Magiczne miejsca opolskie, które zaspokoją gusta najmłodszych podróżników to również Fabryka Robotów w Mosznie, w której zlokalizowane jest fantastyczne muzeum, w którym znajdują się roboty różnej technologii - duże i małe. Najwyższy mierzy ponad 3,5 metra!

Mamy nadzieję, że wiesz już gdzie pojechać na weekend w województwie opolskim. Ciekawe miejsca w województwie opolskim pozwalają na aktywne i wartościowe spędzenie czasu w trasie. Jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą wycieczkę, wystarczy, jeżeli ustalisz dobry plan trasy, a nasza wypożyczalnia samochodów zadba o komfort Twojej wycieczki!

Zobacz, jakie modele aut oferuje wypożyczalnia samochodów opolskie.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód