english version

Zmiana opon na zimowe - jak obniżyć koszty?

Zima za pasem. Nastał najlepszy czas, by zastanowić się nad zmianą opon w swoim samochodzie. To operacja kosztowna i czasochłonna. Nie dość, że należy kupić nowe ogumienie i ustawić się w kolejce do warsztatu wulkanizacyjnego, to jeszcze trzeba mieć gdzie przechować letnie opony. Jest to szczególnie kłopotliwe dla firm. Dlatego polecamy Państwu wynajem długoterminowy w wypożyczalni Autocash, który rozwiąże takie problemy.

 

O zmianie opon na zimowe warto pomyśleć znacznie wcześniej. Gdy spadnie pierwszy śnieg, samochody jeżdżące na letnim ogumieniu będą kompletnie niezdatne do komfortowej, a co najważniejsze, bezpiecznej jazdy. Każdego roku przed zakładami wulkanizacyjnymi ustawiają się ponadto kolejki tych, którzy ze zmianą opon najpierw czekali do ostatniej chwili, a później są zmuszeni czekać...nawet ponad tydzień.

Wynajem długoterminowy samochodu to świetna opcja dla tych z Państwa, którym zależy na wygodnym korzystaniu z auta. W przypadku skorzystania z takiej usługi, nie będziecie się musieli Państwo martwić ani o zakup opon, ani o ich wymianę, ani o przechowywanie. Całą tą obsługą zajmie się nasza wypożyczalnia samochodów Autocash.

Co więcej, nasza firma weźmie na siebie wszystkie formalności oraz kwestie serwisowe. Chodzi tu np. o ubezpieczenie auta, dbanie o przeglądy, likwidację szkód po wypadkach, pokrywanie kosztów bieżących napraw, itd. To pozwoli Państwu lepiej zaplanować budżet, ponieważ nie narazi go na niespodziewane wydatki. Ponadto zyskacie też Państwo czas. Większe firmy nie będą zmuszone inwestować w dział utrzymania floty.

Szczegóły dotyczące wynajmu długoterminowego w Autocash oraz tabelę z cennikiem, znajdą znajdą Państwo pod tym linkiem:
https://www.wypozyczauto.pl/Wynajem_dlugoterminowy_samochodow

Pełna oferta wynajmowanych przez nas aut znajduje się w zakładce "Samochody". Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych oddziałów.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód