english version

Zakup samochodu luksusowego na życzenie

Zakup samochodu luksusowego na życzenie

Wielu klientów coraz częściej zleca zakup samochodu luksusowego wypożyczalni. Później wynajmują oni to auto, korzystają z niego, a na koniec odkupują lub wypożyczają inne. Na czym polega ta usługa i dlaczego staje się coraz bardziej popularna? Poniżej odpowiadamy na te pytania.

 

Możliwość korzystania z limuzyny jest w niektórych przypadkach nieodzowna. Osoby ceniące swój prestiż, a także poważne firmy, zwyczajnie potrzebują samochodu reprezentacyjnego. Zarówno do użytku własnego, jak i dla swoich gości, czy partnerów biznesowych. Jednak zakup takiego auta wcale nie jest taki prosty.

Po pierwsze, w takich przypadkach raczej nie kupuje się pojazdu z rynku wtórnego. A jeśli już, to trzeba poświęcić mnóstwo czasu na to, by znaleźć odpowiedni model w dobrym stanie technicznym. Jeśli zaś rozważamy nabycie samochodu z salonu, musimy przygotować się na duży wydatek.

Trzecią drogą jest wynajem samochodu reprezentacyjnego. Jest to usługa dostępna m.in. w Autocash. Posiadamy w swojej ofercie różne limuzyny, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci mogą też mieć inne oczekiwania. Dlatego jesteśmy gotowi na zakup konkretnej limuzyny na życzenie Klienta, by później ten mógł korzystać z niej w ramach wynajmu długoterminowego. Jest to o tyle korzystne rozwiązanie, ze nie wymaga od naszych Klientów bardzo dużych, jednorazowych wydatków (jak w przypadku zakupu).

Ale przecież tak samo ma się kwestia zakupu na raty, czy leasingu – można od razu pomyśleć. Do pewnego stopnia jest to prawda. Ale wynajem długoterminowy oferuje jeszcze coś więcej. W trakcie jego trwania to na wypożyczalni spoczywa obowiązek utrzymania samochodu w należytym stanie prawnym i technicznym. Oznacza to, że wszystkie czynności i koszty związane z ewentualną naprawą pojazdu, ubezpieczeniem, likwidacją szkód, czy wymianą elementów eksploatacyjnych (opon, olejów), jest w gestii wypożyczalni. To pozwala Klientom zaoszczędzić pieniądze (miesięczna opłata za wynajem jest bowiem stała) oraz bezcenny czas.

Co więcej, w przypadku takiej usługi (zwanej też full service leasing) nie istnieje groźba niemożności korzystania z samochodu np. na skutek awarii. Naszym Klientom zawsze przysługuje bowiem auto zastępcze tej samej klasy (nawet jeśli samochód został uszkodzny w kolizji z ich winy). To bardzo ważne udogodnienie, szczególnie, gdy limuzyna służy, jako np. samochód dla prezesa.

Ostatnią, choć nie mniej ważną zaletą zlecenia zakupu samochodu luksusowego wypożyczalni jest to, że po zakończeniu umowy, Klient nie musi martwić się o to, co zrobic z pojazdem. Może odkupić go od wypożyczalni (np. właśnie Autocash) po atrakcyjnej cenie. Może też zwyczajnie wybrać sobie inny, nowszy model i na niego podpisać kolejną umowę.

To wszystko sprawia, że zakup samochodu na życzenie i jego późniejszy wynajem długoterminowy to coraz bardziej popularny sposób pozyskania auta luksusowego.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód