english version

Zakończył się Moto Show Kraków 2014

W stolicy Małopolski dobiegły końca ogromne targi motoryzacyjne. 24 i 25 maja tereny EXPO Kraków odwiedziło ponad 20 tys. zwiedzających. Ma Moto Show Kraków prezentowane były m.in. samochody tuningowane, rodzinne i miejskie. Nie zabrakło też atrakcji dla miłośników adrenaliny.

 

Mieszkańcy Krakowa i wsyzscy fani motoryzacji, doskonale znają nazwę krakowskich targów Tuning Show. W bieżącym roku nie były już one autonomiczną imprezą. Wraz z innymi stworzyły bowiem targi Moto Show Kraków 2014. Impreza trwała przez dwa dni - od 24 do 25 maja.

Podczas imprezy nie zabrakło motoryzacyjnych premier oraz różnych wydarzeń towarzyszących, które składały się na całe targi. Były to m. in. Salon Racing Show, na którym nie zabrakło rajdowców oraz Salon Samochodów Rodzinnych, skierowany do tych, którzy ponad adrenalinę, stawiają dużą i funkcjonalną przestrzeń w samochodzie.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się także część, w której fani motoryzacji prezentowali swoje samochody po tuningu. Było ich ponad stu. Ze zaprezentowanych aut, tytuły najlepszych wywalczyły: Nissan 350 Z Arkadiusza Kabaja (pierwsze miejsce), Audi A3 Petera Kotera (drugie miejsce) oraz Honda CRX Del Sol Filipa Płazy (trzecie miejsce).

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód