english version

Wypożyczenie samochodu na wyjazd zagraniczny - Wrocław

Od kilku dni mamy za oknami złotą polską jesień. Jeśli jednak chcielibyście Państwo sprawdzić, jak wygląda ta pora roku w innych krajach Europy, zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów. U nas możecie Państwo wynająć dowolny samochód i ruszyć nim w trasę zarówno w celach rekreacyjnych, jak i biznesowych.

 

Wypożyczalnia pojazdów Autocash posiada w swojej ofercie auta wszystkich klas. Dzięki temu umożliwiamy Państwu podróż komfortowymi samochodami osobowymi, a także autami, które przewiozą większą liczbę osób (nawet do dziewięciu), W skład naszej floty wchodzą również samochody dostawcze.

Z naszą firmą możecie więc Państwo wyjechać np. na rodzinną wycieczkę. I to nawet jeśli jest to duża rodzina. Wyposażenie naszych samochodów (klimatyzacja, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, sprzęt audio, itd.) zapewniają bezpieczną i komfortową podróż.

Skorzystanie z naszych usług może się okazać pomocne również wówczas, gdy będziecie Państwo chcieli przewieźć np. partię opłacalnie kupionego towaru.

Zakres naszych usług jest poszerzony w stosunku do zwykłego wynajmu. Oferujemy bowiem wypożyczenie samochodu (dowolnej klasy) na wyjazd zagraniczny. Jest to cenna usługa szczególnie dla naszych klientów z Wrocławia i okolic. Dolny Śląsk graniczy bowiem z dwoma bardzo ciekawymi państwami: Niemcami oraz Czechami. Oba kraje warto odwiedzić zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych.

Jak skorzystać z opcji wynajmu na wyjazd zagraniczny? Nic prostszego: wystarczy zaznaczyć odpowiednią kratkę w formularzu "Rezerwacja". Pełna prezentacja naszej floty znajduje się natomiast w zakładce "Samochody". Zapraszamy także do osobistego kontaktu z naszym wrocławskim biurem:

Oddział Wrocław
ul. Świeradowska 77
50-559 Wrocław
tel: +48 71-793-09-75
tel. 24h: +48 501-212-378
fax: +48 71-793-09-76
mail: kontakt@wypozyczauto.pl
skype: autocash.rent

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód