english version

Wypożyczenie samochodu - dla firmy i osoby fizycznej

Wypożyczenie samochodu - dla firmy i osoby fizycznej

Wypożyczenie samochodu może przyjąć różne formy. W zależności od tego, jakie są preferencje wypożyczającego, przygotowuje się odmienne oferty. 

W naszej wypożyczalni istnieje szereg usług, z którego mogą skorzystać zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Bez wątpienia nie trudno będzie znaleźć zarówno samochód, jak i formę wynajmu, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym.

Wypożyczenie samochodu dla firmy

Wypożyczenie samochoduPrzedsiębiorstwa są zainteresowane przede wszystkim wynajmem długoterminowym, który umożliwia korzystanie z danego samochodu przez okres sięgający nawet kilku lat. W praktyce osoba, która wypożycza może traktować samochód jak swój - zaś formalnie jego właścicielem pozostaje wypożyczalnia. Rozwiązanie to pozwala na zracjonalizowanie wydatków - przedsiębiorca uiszcza comiesięczną, stałą opłatę oraz nie musi przejmować się innymi kwestiami finansowymi (takimi jak przeglądy czy ubezpieczenia).

Firmy bardzo często wzbogacają swoje floty o oferowane przez nas busy i auta dostawcze - ale także eleganckie samochody osobowe (szczególnie dla kadry menedżerskiej).

Wynajem krótkoterminowy

Jednak wypożyczenie samochodu to rozwiązanie, z którego korzystają także klienci indywidualni. Istnieje wiele sytuacji, w których warto zdecydować się na wynajem auta. Może to być wyjazd turystyczny, konieczność załatwienia spraw w danym mieście czy też awaria posiadanego pojazdu - w każdym z tych wypadków mogą Państwo na nas liczyć.

W naszej ofercie znajdą Państwo samochody niemal każdej klasy. Posiadamy zarówno oszczędne auta miejskie, jak i prestiżowe auta luksusowe. Dla zwolenników dynamicznej jazdy polecamy samochody sportowe, zapewniające doskonałe wrażenia z jazdy. W przypadku konieczności przewozu większej liczby osób, mogą Państwo skorzystać z naszych pojemnych busów - będą one doskonałe np. podczas przejazdu na koncert z grupą przyjaciół, czy też wyjazdu wakacyjnego z dużą rodziną. 

Wypożyczenie samochodu możliwe jest w całej Polsce. Nasze biura znajdą Państwo w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu czy Katowicach. Oprócz tego posiadamy liczne punkty wynajmu rozlokowane w mniejszych miastach. Na Państwa życzenie auto może zostać dostarczone do niemal każdego punktu w kraju.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz dokonania internetowej rezerwacji. W przypadku jakichkolwiek pytań - pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód