english version

Wypożyczenie Forda Rangera - Wrocław

Połączenie samochodu terenowego z dostawczym, a wszystko okraszone amerykańską stylistyką - tym właśnie charakteryzuje się Ford Ranger. Dzięki wypożyczalni samochodów Autocash, możliwy jest jego tani wynajem we Wrocławiu. Pojazd świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Bez wątpienia jest to bowiem auto do zadań specjalnych.

 

Ford Ranger posiada wszystkie zalety samochodu terenowego. Charakteryzują go wysokie nadwozie oraz napęd 4x4. Ponadto jest to auto 5-osobowe. Wszystko dzięki zastosowaniu podwójnej kabiny. W jej środku znajduje się też pełna elektronika, a jazdę uprzyjemnia klimatyzacja.

Nie można jednak zapominać, że wynajem Forda Rangera we Wrocławiu sprawdzi się również wtedy, gdy potrzebujemy samochodu dostawczego. Auto, jak przystało na pick-upa, posiada bowiem odkrytą pakę o wymiarach 156x161 cm. Można na niej przewieźć 1.152 kg ładunku.

Pick-up ten napędzany jest mocnym, 150-konnym silnikiem diesela o pojemności 2.2 l. To pozwala mu świetnie spisywać się w każdych warunkach. Dodatkowo na wyposażeniu jest również automatyczna skrzynia biegów.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód