english version

Wypożyczenie BMW Z4 Cabrio w Poznaniu

Ostatnie letnie dni warto wykorzystać dobrze i przyjemnie. Każdemu fanowi motoryzacji nic tak nie kojarzy się z latem, jak przejażdżka cabrioletem. Wypożyczalnia samochodów Autocash w Poznaniu oferuje wynajem BMW Z4 Cabrio, które świetnie sprawdzi się zarówno, jako auto sportowe, jak i reprezentacyjne.

 

Auto z rozsuwanym dachem pozwala jak żadne inne cieszyć się słoneczną aurą. Póki nie opuszcza ona naszego kraju, warto skorzystać z okazji i wybrać się na przejażdżkę cabrioletem. Nie każdy posiada taki pojazd w domu. Ale dzięki wypożyczalni samochodów Autocash w Poznaniu, każdy może zasiąść za jego kierownicą.

Jazda BMW Z4 zapewnia ekscytujące wrażenia. Jego 2-litrowy silnik o mocy 150 KM w połączeniu ze sportową sylwetką i otwieranym dachem, gwarantują najwyższą przyjemność z jazdy. Auto dostępne jest u nas w wersji 2-osobwej. Wewnątrz znajdziemy m. in. skórzaną tapicerkę. W razie deszczu możliwe jest zasunięcie elektrycznego dachu. To wszystko sprawia, że wynajem BMW Z4 to dobry pomysł w każdą pogodę.

Koszt wynajmu cabrioleta w Poznaniu zaczyna się od 330 zł netto za dzień. Jest to więc niewygórowana cena, jak na wrażenia z jazdy, które zapewnia.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód