english version

Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy

Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy

Skończyły się już czasy, w których kierowca musiał sam martwić się o to, skąd weźmie auto, gdy jego pojazd uległ uszkodzeniu w wyniku stłuczki. Od dawna coraz popularniejszy jest wynajem samochodu z OC sprawcy. Jak z niego skorzystać?

 

To bardzo proste. Tego typu usługi świadczy każda dobra wpożyczalnia aut. Jak wybrać najlepszą? Przede wszystkim trzeba sprawdzić, jakie modele pojazdów oferuje: czy są wśród nich np. nowe samochody. Dlaczego? Dlatego, że należy nam się zwrot pieniędzy za wynajem auta tej samej klasy, co uszkodzone (ale nie wyższej).

Czy to oznacza, że właściciela uszkodzonej limuzyny zadowoli tylko wypożyczalnia samochodów luksusowych, kierowcę uszkodzonego Ferrari wypożyczalnia samochodów sportowych, a szefa firmy transportowej wypożyczalnia samochodów dostawych? Bynajmniej! Dobre wypożyczalnie posiadają w swojej ofercie pełen wahlarz usług. Oferują np. wynajęce busa, samochód na wesele oraz wynajem aut wszystkich klas.

Warto pamiętać, że ubezpieczyciel nie może narzucić nam wypożyczalni, z usług której musimy skorzystać. Wybór należy więc do nas. W tym przypadku warto sprawdzić, czy tani wynajem aut, który (przynajmniej teoretycznie) oferują wszystkie wypożyczalnie, rzeczywiście jest osiągalny za niewysoką cenę bez uszczerbku dla jakości usług.

Po wybraniu odpowiedniej firmy, wystarczy odwiedzić jej biuro i złożyć oświadczenie o ponoszeniu strat (np. materialnych lub moralnych) ze względu na pozostawanie uszkodzonego samochodu w warsztacie. Wypożyczalnia samochodów Autocash oferuje dodatkowo bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego. Oznacza to, że wszelkimi innymi czynnościami (np. rozliczeniem się z firmą ubezpieczeniową) zajmuje się ona sama, nie absorbując przy tym klienta.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód