english version

Wypożyczalnia samochodów Kalisz

Wypożyczalnia samochodów Kalisz

Kalisz jest najstarszym miastem w Polsce. Przyciąga do siebie zarówno turystów jak i inwestorów. Dlatego nie mogło w nim zabraknąć także naszej wypożyczalni samochodów. Dzięki niej zarówno zwiedzanie, jak i robienie interesów, może być znacznie prostsze i przyjemniejsze.

 

Datę założenia Kalisza wyznacza się na ok 850 r. Prawa miejskie otrzymał on w 1257 roku. Od XIV wieku znajdowały się tutaj najważniejsze ówczesne urzędy terytorialne. Dziś jest aglomeracją, którą zamieszkuje ponad 100 tys. mieszkańców. Znajduje się tu też Kalisko-Ostrowski Okręg Przemysłowy.

Turystyka

Kalisz odgrywał bardzo dużą rolę w całej historii Polski. Dzięki temu może się pochwalić wieloma zabytkami. Godzien uwagi jest m. in. Rynek wraz z całym średniowiecznym śródmieściem. Co prawda zabudowania zostały w 95% zniszczone w trakcie I wojny światowej, ale odbudowano je w latach '20. Będąc w Kaliszu z pewnością trzeba też zobaczyć zespół klasztorny franciszkanów z XIII wieku, katedrę oraz rezerwat archeologiczny "Kaliski Gród Piastów". Ponadto można przespacerować się po parku założonym w stylu angielskim w 1798 roku. Warte odwiedzenia są też trzy zabytkowe cmentarze.

Biznes

Kalisz jest drugim po Poznaniu najważniejszym ośrodkiem w Wielkopolsce. Wraz z okolicznymi miastami i miejscowościami tworzy Kalisko-Ostrowski Okręg Przemysłowy. Na jego terenie działają m. in. zakłady elektromaszynowe, spożywcze, chemiczne oraz włókienniczo-odzieżowe.

Wypożyczalnia samochodów w Kaliszu

Z racji tego, że Kalisz jest doskonałym miejscem zarówno do wypoczynku jak i rozwijania biznesu, nie mogło w nim zabraknąć wypożyczalni samochodów Autocash. Co prawda nie posiadamy w tym mieście swojego biura, ale udostępniamy punkt odbioru oraz zwrotu samochodów. Oznacza to, że bez większego problemu możliwe jest wypożyczenie samochodu w Kaliszu. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami i wskazać to miasto, jako punkt odbioru lub oddania samochodu. Nasz pracownik zjawi się w umówionym miejscu i w określonym czasie z gotowym do jazdy autem. Wszystkie formalności zostaną załatwione na miejscu.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód