english version

Wypożyczalnia luksusowych aut

Wypożyczalnia luksusowych aut

W Autocash w Katowicach, funkcjonuje m. in. dział premium. Oferuje on nie tylko samochody do ślubu, ale też wynajem samochodu na lotnisku. Dzięki temu dojazd z Katowic do Pyrzowic może być wygodny i komfortowy. A szczególnie wtedy, gdy klient decyduje się na wynajem samochodu z kierowcą.

 

 

Nasza wypożyczalnia luksusowych aut mieści się w samym centrum Karowic, przy pl. Szewczyka 1. Zajmuje się nie tylko wynajmem samochodów na miejscu. Podstawia je również na odległe o 30 km lotnisko Katowice-Pyrzowice. Organizuje też transfery z lotniska.

 

Loty z Katowic

 

Katowice Airport (bo takiej nazwy obecnie używa to lotnisko) to czwarty pod względem liczby operacji lotniczych port w Polsce. W 20014 roku obsłużył ich dokładnie 28.779. Skorzystało znich 2.695.753 pasażerów. Nic dziwnego – loty z Katowic odbywają się w bardzo popularnych kierunkach – przede wszystkim do Włoch, zachodniej części Niemiec oraz na Wyspy Brytyjskie. Czarterowe loty z Katowic za cel obierają sobie natomiast najpopularniejsze kurorty w basenie Morza Śródziemnego. Ten port lotniczy często jest też pierwszym miejscem na Śląsku, które odwiedzane jest przez ludzi podróżujących tu w celach biznesowych. Nic dziwnego, że wielu klientów interesuje wynajem samochodu na lotnisku. Wielu też chce dotrzeć z Katowic do Pyrzowic w komfortowych warunkach. Autocash wychodzi naprzeciw wszystkim tym potrzebom.

 

Wynajem samochodu na lotnisku

 

To tylko jedna z usług, jaką oferuje nasza wypożyczalnia luksusowych aut. Dzięki temu, że świadczy ją nasze biuro w centrum Katowic, możemy zaoferować nie tylko profesjonalny, ale też tani wynajem. Jeśli chcecie Państwo z niego skorzystać, wystarczy w formularzu rezerwacyjnym zaznaczyć, że odbiór wybranego samochodu ma nastąpić na lotnisku. Po Państwa przylocie, będzie czekał na Was nasz kierowca z przygotowanym do jazdy autem oraz kompletem dokumentów, by w kilka minut załatwić najważniejsze formalności.

 

Wynajem samochodu z kierowcą

 

Lotnisko Pyrzowice Katowice jest na tyle oddalone od centrum, że podróż taksówką jest zwyczajnie nieopłacalna. Co więcej, jeśli spodziewacie się Państwo ważnych gości (np. delegacji, prezesów innych firm), to warto zapewnić im profesjonalne i komfortowe warunki podróży. Temu służy wynajem samochodu z kierowcą. Nasz pracownik, w wybranym przez Państwa samochodzie luksusowym, w fachowy i dyskretny sposób przewiezie gości w dowolne miejsce. Co więcej, w miarę potrzeb, pozostanie do ich dalszej dyspozycji. Usługę tę można przyrównać do wynajmu samochodu z szoferem.

 

Dowóz na lotnisko

 

Co jednak zrobić, gdy delegacja jest duża? Lub gdy z Katowic do Pyrzowic chcemy przewieźć dużą rodzinę? Wystarczy skorzystać z naszych usług. Nasza wypożyczalnia aut w Katowicach posiada także 9-osobowe minibusy. Również w ich przypadku możliwy jest wynajem samochodu z kierowcą oraz wynajem samochodu na lotnisku. Nasz oddział na Śląsku oferuje bowiem szeroki zakres usług.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód