english version

Wynajem samochodu z kierowcą - praktyczne rozwiązanie, czy zbędny luksus?

Wynajem samochodu z kierowcą - praktyczne rozwiązanie, czy zbędny luksus?

Dobra wypożyczalnia samochodów stara się pozyskać klientów na wiele sposobów. Jednym z ciekawszych punktów oferty jest wynajem samochodu z kierowcą. Rozwiązanie to okazuje się bardzo korzystne w licznych sytuacjach zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Na pierwszy rzut oka może ono wydawać się jednak dość ekstrawaganckie. Powstaje pytanie, czy wynajęcie samochodu to zbędny luksus czy praktyczne rozwiązanie? Dowiedz się i sprawdź czy warto wynająć samochód z kierowcą!

Na czym polega wynajem samochodu z kierowcą?

Jak dobrze wiesz, bywają momenty, że nie możesz usiąść za kółkiem. Spotkanie biznesowe, wieczór kawalerski czy odebranie kogoś z lotniska - wynajęcie samochodu z kierowcą w dobrej cenie to często najlepsze wyjście w takiej sytuacji. Doświadczony zawodowiec zadba o to, żeby przejazd odbył się optymalną trasą i na czas. Wynajęcie samochodu z kierowcą to atrakcyjna opcja także wtedy, gdy nie masz prawa jazdy lub środka transportu.

Kto i kiedy najczęściej decyduje się na wynajem samochodu z kierowcą?

Wynajem samochodu z kierowcą to świetne posunięcie w wielu życiowych sytuacjach. Łączy w sobie prestiż z użytecznością. Przyjrzyj się kilku przykładom obrazującym, kto i kiedy najczęściej decyduje się na to rozwiązanie.

Delegacja z innej firmy

Samochód z kierowcą na wynajęcie to popularna usługa w świecie biznesu. Firmy często korzystają z niej, gdy trzeba odebrać kontrahentów z lotniska. We flocie wypożyczalni znajduje się niejedno auto luksusowe, idealne na taką okazję. Wynajęcie samochodu wraz z kierowcą znającym dobrze język obcy jest świetną alternatywą dla tradycyjnych taksówek. Zapewnia to właściwą jakość komunikacji z gośćmi z zagranicy, którzy zadowoleni dojadą na miejsce spotkania.

Szkolenia i wyjazdy integracyjne

Wynajęcie samochodu z kierowcą to praktyczne rozwiązanie, gdy organizujesz szkolenia czy wyjazdy integracyjne. Aby w komfortowy sposób przewieźć większą liczbę osób potrzebny może być bus lub van. Co więcej, wynajem samochodu z kierowcą w takim celu umożliwia uczestnikom wyjazdu omówienie najważniejszych spraw już na trasie.

Śluby i wesela

Częstą praktyką jest także wynajem samochodów do ślubu i wesela. W tym ważnym dniu nie ma miejsca na transportowe wpadki, dlatego wynajem luksusowego samochodu z kierowcą niczym VIP jest najlepszym posunięciem. Angaż kierowcy z większym autem to natomiast świetna propozycja w kontekście transportu gości weselnych z dworca.

Przeprowadzka

Większość z nas miała w swoim życiu sytuację, gdy potrzebowała przewieźć jakiś większy sprzęt, który nawet po setkach prób nie chciał zmieścić się w bagażniku. Wynajem samochodu z kierowcą to idealna opcja na takie okazje. Oprócz nerwów, oszczędzisz też sporo pieniędzy, gdyż jest to tańsze wyjście niż korzystanie z usług firmy przeprowadzkowej.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem samochodu wraz z kierowcą?

Dużo zależy od celu, który Ci przyświeca przy wynajmie, ale wyróżnić można kilka uniwersalnych zalet tego rozwiązania. Wśród najczęściej wymienianych z nich są:

  • komfort i bezpieczeństwo przejazdu,
  • punktualność,
  • możliwość transportu większej ilości osób,
  • profesjonalna obsługa i duży prestiż pojazdu.

Zapewnij sobie profesjonalny wizerunek

Każda firma wie, jak istotny w dzisiejszych czasach jest dobry PR. Od komfortowego przewozu gości może zależeć jakość stosunków między przedsiębiorstwami. Czy więc wynajęcie samochodu to zbędny luksus czy praktyczne rozwiązanie? Odpowiedź brzmi oczywiście: praktyczne rozwiązanie!

Pamiętaj, że wypożyczalnia samochodów, w której zdecydujesz się na wynajem samochodu z kierowcą, musi gwarantować najwyższą jakość usług.

Takie wysokie standardy zapewnia firma Autocash24, która oferuje m.in. wynajem krótkoterminowy samochodów z dodatkowym udogodnieniem, jakim jest wynajem samochodu z kierowcą. Profesjonalni pracownicy tej wypożyczalni realizują przewóz na lotnisko i z lotniska w różnych częściach kraju. W grę wchodzą takie porty lotnicze jak:

Odpowiedzi na podstawowe pytania związane z usługą wynajmu z kierowcą poznasz zapoznając się z poniższym FAQ.

FAQ

1. Jak mogę wynająć samochód wraz z kierowcą?

W celu wynajmu samochodu z kierowcą należy wejść w zakładkę “Wynajem samochodu z kierowcą - VIP” i wysłać zapytanie.

2. Jakie dokumenty potrzebuję aby wynająć samochód z kierowcą?

Do realizacji wynajmu auta z kierowcą niezbędne będzie okazanie dowodu osobistego lub paszportu.

3. Ile kosztuje wynajęcie samochodu wraz z kierowcą?

Cena wynajmu samochodu z kierowcą zależy od okresu najmu, klasy pojazdu, dodatkowych uposażeń i limitu kilometrów. Usługi kierowcy to koszt 15 złotych za dobę.

4. Na jak długo mogę wynająć samochód z kierowcą?

Jest to wynajem krótkoterminowy na czas nieprzekraczający 3 miesięcy.

5. Jakie samochody są dostępne w ofercie wynajmu wraz z kierowcą?

W ofercie wynajmu wraz z kierowcą znajdują się samochody luksusowe, terenowe, vany oraz busy.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód