english version

Wynajem samochodu na wyjazd zagraniczny - Gdańsk

Oprócz rozbudowanej floty pojazdów, trójmiejski oddział Autocash posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług dodatkowych. Jedną z nich jest wypożyczenie samochodu na wyjazd zagraniczny. Jest to świetna opcja dla tych, którzy np. chcą przewieźć towar z zagranicy lub spędzić weekend w jednym z obcych krajów.

 

Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie szeroką gamę pojazdów: od samochodów osobowych wszystkich klas (w tym luksusowych, terenowych, ekonomicznych i minibusów), aż do aut dostawczych. Wszystkie pojazdy można wypożyczyć na dowolny czas - dzień, dwa, miesiąc, a nawet pięć lat. Sprawia to, że z naszych usług korzystają osoby prywatne, firmy oraz instytucje.

Naszymi samochodami możecie Państwo bez problemu wyjechać poza granice Polski. Auta są zawsze w idealnym stanie technicznym, a przy tym są wyposażone we wszystkie funkcje ułatwiające podróż na dłuższej trasie (np. klimatyzację).

Jest to świetna opcja dla tych z Państwa, którzy chcieliby przywieźć do Polski korzystnie zakupiony towar. W takim wypadku najlepiej sprawdzi się jedno z naszych aut dostawczych (np. Citroen Boxer Maxi).

Warto też wybrać się z rodziną lub grupą znajomych na weekend, by pozwiedzać ościenne kraje. Na taką okoliczność najlepiej wynająć jeden z naszych samochodów osobowych. Ich wachlarz jest na tyle szeroki, że z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Dodatkowo, jeśli pasażerów będzie więcej, proponujemy wynajem minibusa (np. Opla Vivaro), w którym bez problemu może podróżować aż dziewięć osób.

Jak wynająć samochód na wyjazd zagraniczny? To bardzo proste - wystarczy kliknąć w zakładkę "Rezerwacja", wybrać okres wynajmu i zaznaczyć opcję "wyjazd zagraniczny". Zatankowane do pełna auto będzie czekało we wskazanym przez Państwa miejscu.

Zapraszamy również do kontaktu z naszym Gdańskim oddziałem:

Oddział Gdańsk
ul. Dyrekcyjna 6
80-852 Gdańsk
tel. +48 58-721-32-33
tel. 24h: +48 790-45-95-95
mail: gdansk@wypozyczauto.pl
skype: autocash.rent

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód