english version

Wynajem Renault Trafic w Warszawie

Ostatnio pisaliśmy o opcji wynajęcie Dodge Caravan na 7 osób. Co jednak, gdy potrzebujemy przewieźć 8 pasażerów i kierowcę? Taką sytuacją będzie np. transport gości na wesele w Warszawie lub wycieczka z bardzo dużą rodziną. Wtedy na państwa potrzeby odpowie 9-osobowy Renault Trafic. Autocash oferuje bowiem również wypożyczenie minibusa.

 

Wynajem Renault Trafica wiąże się nie tylko z możliwością przewiezienia 8 pasażerów. Ten minibus dostępny jest u nas w wersji long. A to umożliwia wszystkim kierującym zabranie ze sobą dużej ilości bagażu. Jest to więc świetny samochód, którym można zrealizować zarówno przewóz osób na lotnisko Okęcie, jak i dłuższą wycieczkę.

Renault Trafic może podróżować dziewięć osób (łącznie z kierowcą). To sprawia, że pojazd ten jest w dalszym ciągu klasyfikowany, jako samochód osobowy. By nim kierować, wystarczy więc standardowe prawo jazdy kat. B.

Duża przestrzeń wewnątrz gwarantuje komfortowe warunki podróży. Mocny silnik natomiast (o poj. 2 l i mocy 115 KM) zapewnia dynamiczną jazdę nawet wtedy, gdy kierowca wiezie 8 pasażerów i ich bagaże.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód